[To nie błąd] [MOBILE] BB-code gracza oraz raportów

  • Rozpoczynający wątek bondyros
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wersja na komórkę:

- Brak podglądu raportów (brak możliwości wczytania) na forum - "Nie znaleziono raportu", na pw - widzimy jak przed aktualizacją (czyli bez zmian)
- Po kliknięciu na gracza (umieszczonego na forum): "Wystąpił błąd wewnętrzny!" oraz przy wciśnięciu 'wsparcie' "Wystąpił błąd wczytywania" i gdy się chce wrócić ... aplikacja się zawiesza

Aby nie było niedopowiedzeń:
Telefon: Samsung Galaxy SII
System: Android 4.0

//Zmieniłam temat z Po Aktualizacji - wersja na komórkę, gdyż nie przedstawiał opisywanego problemu - Slietie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: [MOBILE] BB-code gracza oraz raportów

ja mam ten sam problem z wersją mobilną, nie wiem czy tak inni mają w wersji mobilnej i czy to błąd bo po wysłaniu ataku, wsparcia lub gdy idzie na moje miasto atak nie wyświetla się w podglądzie miasta w podglądzie wojsk okienko z poleceniami, przychodzącymi, wychodzącymi atakami, a wcześniej przed aktualizacją było to okienko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: [MOBILE] BB-code gracza oraz raportów

mi też nie czyta raportów i wyskakuje ten sam komunikat ale bb code gracza działa mi i na forum i w wiadomościach
 
Odp: [MOBILE] BB-code gracza oraz raportów

BB-code gracza na forum działa poprawnie a brak podglądu raportów w wersji mobilnej nie można traktować jako błąd - jak sam zauważyłeś wcześniej również było tak samo:
Brak podglądu raportów (brak możliwości wczytania) na forum - "Nie znaleziono raportu", na pw - widzimy jak przed aktualizacją (czyli bez zmian)
 
Do góry