[Wyjaśnione] Mobilna aplikacja na Telefon

  • Rozpoczynający wątek Mobidik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Posiadam tel z systemem maemo i korzystam z przeglądarki żeby zagrać poza domem i tu się nasuwa moje pytanie.
Czy jest możliwość handlu ze swoimi wioskami? Jeśli tak to jak to zrobić?
Czy można sprawdzić kiedy wojsko dojdzie do celu?

Ja tego nie znalazłem w wersji mobilnej przeglądarkowej.

Ruch wojsk znalazłem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Wersja mobilna przeglądarkowa

.Czy jest możliwość handlu ze swoimi wioskami? Jeśli tak to jak to zrobić?
Nie masz możliwości handlu ze swoimi wioskami
Czy można sprawdzić kiedy wojsko dojdzie do celu?
Tak, możesz to sprawdzić tylko musisz posiadać w wybranym mieście z którego wysłałeś atak jednostki by wyświetliły Ci się ruchy wojsk następnie:
1.JPG
klikasz w ruchy wojsk

2.JPG
wyświetlają Ci się wsparcia, ataki wychodzące i przychodzące by uzyskać więcej informacji na temat danego ataku wystarczy że klikniesz na niego

3.JPG
wyświetla Ci się dokładny czas przybycia ataku, oraz wojska jakie wysłałeś, możesz też rzuć w tym oknie jakiś czar na ten atak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Dzięki. No szkoda że nie ma możliwości handlu. Na to wychodzi że wersja mobilna przeglądarkowa nie jest grywalna w 100 %
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Zgadza się, chociaż fajna opcja mobilnej wersji jest przychodzące powiadomienie o ataku na miasto. To mi sie bardzo podoba i dlatego mam zainstalowane na telefonie z Androidem Grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

W jakiej formie są te powiadomienia?Na tablecie taż to działa jeśli korzystasz z wersji mobilnej?Trzeba to powiadomienie jakoś aktywować?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Powiadomienie przychodzą symbolizowane przypisanym do nich, odrębnym dźwiękiem chociaż czasami zdarza się, że jest to taki sam dźwięk jest taki sam jak SMS. Wystarczy zaznaczyć w opcjach, chociaż powinno sie to ładowac automatycznie.
Jeśli coś nie gra z tymi powiadomieniami, to warto w ustawieniach sprawdzić powiadomienia wymuszone lub push notification - tam można sprawdzić z czego będzie nam sie pokazywać powiadomienie.
Wersja tabletowa jest również wersją mobilna, więc tak.
Instaluj i korzystaj! :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Jak w tej mobilnej wersji sprawdzić czy idzie kolon? Normalnie sprawdzam czas próbując ataku ale na mobilu nie bardzo wiem jak to zrobić?Jak nie mam kolona to nie mogę go wstawić więc i czasu nie sprawdzę?
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Można jeszcze sprawdzić czarem mądrości ale nie zawsze skutkuje bo gracze często wbijają ochronę. Generalnie nie ma możliwości sprawdzenia na wersji mobilnej, miejmy nadzieję że twórcy aplikacji zmienią to. Póki co to musimy sobie jakoś radzić. Najlepszym rozwiązaniem jest jak widzimy atak przełączyć się na wersję przeglądarkową aby zbadać czy idzie kolon czy normalny atak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Jak w tej mobilnej wersji sprawdzić czy idzie kolon? Normalnie sprawdzam czas próbując ataku ale na mobilu nie bardzo wiem jak to zrobić?Jak nie mam kolona to nie mogę go wstawić więc i czasu nie sprawdzę?

znajdź miasto z którego został, wysłany kolon i sprawdź odległość hoplita i pomnóż czas xi 2
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

W jakiej formie są te powiadomienia?Na tablecie taż to działa jeśli korzystasz z wersji mobilnej?Trzeba to powiadomienie jakoś aktywować?
Jak można pobrać takie cudo na fona lub tablet, działa to jak potu sek. Tak mamy to rozumieć?
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Mobilna aplikacja na Telefon

Chodzi Ci o aplikacje jak rozumiem?
Wystarczy wejść w przeglądarkę na stronkę grepolis na telefonie i pobrać stamtąd, lub jeśli masz Androida to do sklepu play, poszukać i wtedy ściągnąć.
 

DeletedUser22286

Guest
Odp: Wersja mobilna przeglądarkowa

Czy jest gdzieś lista obsługiwanych telefonów/urządzeń przez mobilną wersję?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Wersja mobilna przeglądarkowa

Niestety ale nie, chociaż już długi czas nad nią pracuję.
Minimalne wymagania to Android™ 2.3, rozdzielczość 160 dpi.
Jednakże czasami są problemy na nowszych wersjach.

Proponuję tu jeszcze zapoznać się z tym tematem: Link
 
Do góry