[Naprawiony] Mocne wino

DeletedUser

Guest
Witam, obiecałam ostatnio, że więcej pracy testera wykonywać nie będę, ale jednak jestem tu...

Zauważyłam błąd, albo w grze, albo na wiki (najprawdopodobniej w grze) w opisie badania "Mocne Wino".

Opis z wiki:

Mocne wino - Czas trwania festynów miejskich i Igrzysk Olimpijskich zmniejsza się o 15%.

Opis z gry (akademia):

Czas trwania festynów miejskich i Igrzysk Olimpijskich zmniejsza się do 15%

Przypuszczam, że poprawna wersja to ta z wiki, a wersja z gry wprowadza ludzi w błąd (nie jestem jednak pewna, bo wcześniej z tymi badaniami nie miałam doczynienia).

Pozdrawiam
Rave

EDIT: Teraz widzę, że błąd był już zgłaszany wcześniej (w ubiegłym roku) i został oznaczony jako "Naprawiony"... No widocznie nie do końca. U mnie błąd występuje na Zakrosie, jeśli ktoś by pytał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10899

Guest
Odp: Mocne wino

W grze występuje błąd w tłumaczeniu. Rzecz jasna czas trwania festynów i igrzysk skraca się o 15%. Tak brzmi to poprawnie. Błąd potwierdozny i zgłoszony, powinien być zmianiony po kolejnej aktualizacji.
 
Odp: Mocne wino

EDIT: Teraz widzę, że błąd był już zgłaszany wcześniej (w ubiegłym roku) i został oznaczony jako "Naprawiony"... No widocznie nie do końca. U mnie błąd występuje na Zakrosie, jeśli ktoś by pytał.
Zapewne chodzi Ci o ten temat: link. Faktycznie sama potwierdzałam ten błąd 1,5 roku temu i zgłaszałam to też dalej. Jednak nie ja zmieniłam tag na "naprawiony" jakby mogło wynikać z tamtego tematu - tak tylko chciałam wyjaśnić, jakby ktoś miał wątpliwości.

Cieszę się, że teraz, gdy błąd ten występuje nie tylko na Achillesie, zostanie naprawiony, bo faktycznie może wprowadzać zamieszanie :)
 
Do góry