1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Naprawiony] Mocne wino

Dyskusja w 'Archiwum błędów w grze' rozpoczęta przez użytkownika Ravereth, 27. Lis 2014.

1. Ravereth

Ravereth Guest

Witam, obiecałam ostatnio, że więcej pracy testera wykonywać nie będę, ale jednak jestem tu...

Zauważyłam błąd, albo w grze, albo na wiki (najprawdopodobniej w grze) w opisie badania "Mocne Wino".

Opis z wiki:

Opis z gry (akademia):

Przypuszczam, że poprawna wersja to ta z wiki, a wersja z gry wprowadza ludzi w błąd (nie jestem jednak pewna, bo wcześniej z tymi badaniami nie miałam doczynienia).

Pozdrawiam
    Rave

EDIT: Teraz widzę, że błąd był już zgłaszany wcześniej (w ubiegłym roku) i został oznaczony jako "Naprawiony"... No widocznie nie do końca. U mnie błąd występuje na Zakrosie, jeśli ktoś by pytał.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 27. Lis 2014
    Slietie lubi to.
  2. Red Slayer

Red Slayer

Odp: Mocne wino

W grze występuje błąd w tłumaczeniu. Rzecz jasna czas trwania festynów i igrzysk skraca się o 15%. Tak brzmi to poprawnie. Błąd potwierdozny i zgłoszony, powinien być zmianiony po kolejnej aktualizacji.

3. Slietie

Slietie

Odp: Mocne wino

Zapewne chodzi Ci o ten temat: link. Faktycznie sama potwierdzałam ten błąd 1,5 roku temu i zgłaszałam to też dalej. Jednak nie ja zmieniłam tag na "naprawiony" jakby mogło wynikać z tamtego tematu - tak tylko chciałam wyjaśnić, jakby ktoś miał wątpliwości.

Cieszę się, że teraz, gdy błąd ten występuje nie tylko na Achillesie, zostanie naprawiony, bo faktycznie może wprowadzać zamieszanie :)

Do góry