Moderator Forum .

  • Rozpoczynający wątek Seev
  • Data rozpoczęcia

Co o tym sądzisz ?

  • Tak ! Moderator forum ma źle .

    Głosy: 22 78,6%
  • Nie ! Moderator Forum ma dobrze .

    Głosy: 5 17,9%
  • Nie , bo zawsze jestem na nie .

    Głosy: 1 3,6%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Cze, widzę że w grepo moderatorzy forum są uzależnieni .. Nie mogą tworzyć działów , a to im utrudnia . Np. mi .. chciałem stworzyć tawernę , ale nie mogę. Mod forum , to mod forum . Powinien mieć tę opcję .!
:cool:

. Edit :

Proszę powiedzieć dlaczego nie. ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dokładnie, mod jest jakiś kulawy na tym forum sojuszu :mad:. Nie można zrobić nowej zakładki :/

Ale myślę, że przydałaby się także opcja warnów :p np. 3 warny i nie możesz pisać na forum, tylko mod może ściągnąć blokadę. Byłoby to dobre rozwiązanie na noobów, które nie potrafią przeczytać 4 punkcików w regulaminie :rolleyes:. Bo na co są upomnienia skoro i tak taki koleś znowu zrobi temat, który muszę usunąć. Jak by były warny to byłaby blokada na pisanie i ni chu...no wiecie o co chodzi...
Trzeba dopracować uprawnienia dla moda.
 

DeletedUser

Guest
zdecydowanie na TAK, brakuje bardzo... ale temat juz chyba taki byl
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, mod jest jakiś kulawy na tym forum sojuszu :mad:. Nie można zrobić nowej zakładki :/

Ale myślę, że przydałaby się także opcja warnów :p np. 3 warny i nie możesz pisać na forum, tylko mod może ściągnąć blokadę. Byłoby to dobre rozwiązanie na noobów, które nie potrafią przeczytać 4 punkcików w regulaminie :rolleyes:. Bo na co są upomnienia skoro i tak taki koleś znowu zrobi temat, który muszę usunąć. Jak by były warny to byłaby blokada na pisanie i ni chu...no wiecie o co chodzi...
Trzeba dopracować uprawnienia dla moda.

Mniej więcej stworzyłem taką propozycje jaką ty tu przedstawiłeś :D
A co do pomysłu dla mnie to obojętne .
 

DeletedUser

Guest
a ja jestem na NIE bo mod to mod a nie admin!

w grze są liderzy a nie admini:) w plemionach mod miał taką możliwość, tu nie ma - trochę to przeszkadza gdy wybieramy kogoś moderatorem by robił porządek a nie ma możliwości tworzenia nowych for (zwanych też zakładkami)
 

DeletedUser

Guest
No przydała by się ta opcja, bardzo by się przydała ;).
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Niestety ale Moderator powinien sprawdzać, edytować, usuwać i dodawać tematy, dodawanie działów i ich usuwanie to zbyt wiele ponieważ te opcje są dla najbardziej zaufanych i sprawdzonych osób w Sojuszu czyli Lidera i Założyciela. Gdy ktoś chce dodawać działy i być Moderatorem niech poprosi Założyciela o Lidera.

Temat Zamknięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry