modyfikacja paska menu

  • Rozpoczynający wątek maciek.pietras
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Szanowny Teamie Grepolis , jako że tworzycie tą grę wsłuchując sie w potrzeby graczy chciałbym zgłosić iż obecnie proponowany przez Was pasek menu jest bardzo niewygodny. Na monitorach panoramicznych takich jak mój, włączając wyskakujące okienka np. podgląd miasta, mimo zmniejszenia rozmiarów paska menu do minumum mam ograniczony dostep górnego panelu z nazwą miasta, ekwipunkiem i stanem magazynu itp., natomiast gdy podgląd miasta przesunę na dół znowu dostęp do wyskakujących okienek jest utrudniony i musze chować cały pasek menu. Czy nie sądzicie, że najlepszym rozwiązaniem byłby powrót starego paska menu po lewej stronie ekranu i nie trzeba się było bawić w chowanie i wysuwanie tak jak to ma miejsce teraz bo poprostu on sobie tam był. pozdrawiam
 

DeletedUser5

Guest
Odp: modyfikacja paska menu

Jak najbardziej zgadzam się z tym, ze lepiej by było, gdyby pasek znajdował się z boku. Obecnie trwają prace nad nowym interfejsem Grepolis, w którym ma zniknąć dolne menu. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów.

Mniej więcej tak ma to wyglądać:

main_menue_redesign7_wip_b.jpg
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: modyfikacja paska menu

Jak najbardziej zgadzam się z tym, ze lepiej by było, gdyby pasek znajdował się z boku. Obecnie trwają prace nad nowym interfejsem Grepolis, w którym ma zniknąć dolne menu. Tutaj znajdziesz więcej szczegółów.

Mniej więcej tak ma to wyglądać:

main_menue_redesign7_wip_b.jpg

Łał, wygląda zaskakująco. Wkońcu pasek wróci tam gdzie być powinien :D
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: modyfikacja paska menu

Jestem jak najbardziej za, też mam problem z tym paskiem, ale się przyzwyczaiłem do tego, chociaż nie wiem czy ta propozycja ma sens skoro wkrótce ma zostać wprowadzony nowy interfejs, którego nie mogę się doczekać :)

Łał, wygląda zaskakująco. Wkońcu pasek wróci tam gdzie być powinien :D
Dopiero się o tym dowiedziałeś :confused: informacja o planowanym nowym interfejsie jest już ponad miesiąc ;)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: modyfikacja paska menu

Nie zaglądam bieżąco na devblog, jedynie kiedy się dowiem o jakiejś aktualizacji. Ale zacznę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry