MountBlade !

  • Rozpoczynający wątek ZeusKosmateus
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bardzo fajna gra ,zaczyna się jako neutralny Wojownik wykonuje się misje dla danego króla,lorda.Zdobywamy wojsko atakują nas na początku grabieżcy,morscy najeżdcy .Wbijamy też lvl ,punktu doświadczenia otrzymuje się poprzez zabijanie ,pokonywanie przeciwników . Po dłuższym okresie gry możemy zostać lordem i podbijać wrogie zamki,wioski.
Celem gry jest zdobycie całego Świata ;)

Gra ktoś !? xD?
 

DeletedUser

Guest
Ja gram :)
ale mozna tez stworzyc własne panstwo :)
ja juz tak podbilem cale panstwo Nordów na modzie z broniami palnymi :)
wszystkich zachęcam do grania bo warto :)
 

DeletedUser

Guest
xDe

Też Gram ja podbiłe nordów,swadie,chanat,vagierów a z rachodami mam sojusz:) i gram w Mount&Blade Ogniem i Mieczem:D
 

DeletedUser2275

Guest
Ja grałam... stare dzieje heh :)
A tak ogółem jaki największy lvl wbiliście w tej grze?
Mój rekordzik to 139 :)
 

DeletedUser

Guest
na kodach to i ja moge se w exporcie 139 zrobic :p

ostatnio Warband wyszedl tam zrownowazyli kusze tak ze na dystansie okolo 50 metrow jak korsarz na mnie miecz chcial podniesc to dostal hedszota w skron :D

33 ale gralem 2 tygodnie xd
 

DeletedUser5716

Guest
Ja gram w Warband. Bardzo dobra gierka, polecam.
Mam 51 lvl pokonałem Khanatów i Nordów :D :p
 

DeletedUser

Guest
Ja gram pierwszy raz na kodach hehe całą Caldarię podbiłem hehe :p
potem zacząłem bez i dużo lepiej się grało :)
 

DeletedUser

Guest
Mi się właśnie instaluje warband , ale grałem już kiedyś i mi się bardzo podobała :D. A jak się tworzy własne państwo ?
 

DeletedUser5716

Guest
Trzeba przejąć wrogi zamek. ;)
I nie można być w żadnym innym królestwie.
 

DeletedUser

Guest
nie nie xD to jest tak że jak podbijesz kogos zamek to nie jest to twoje panstwo :)
powiem tak ze zawsze jest krol jakiegos panstwa i jego wrog (brat czy inny kandydat na jego tron) i gadasz z nim ( tym wrogiem krola ) ze jestes razem z nim i od razu masz wojne z krolem :) w tedy mozesz podjezdzac do lordow z jego krolestwa i jak sie zgodza to dochodza do ciebie jak nie to masz walke :)
i w tedy dzialasz jako krol i masz swoje panstwo :) w tedy temu lordowi mozesz dac jakis rozkaz czy np miasto :D
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: MountBlade !

Ale równie dobrze możesz odejść od Królestwa i podbić jakiś zamek... ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: MountBlade !

Grałem w Warbanda. :) Super gra.

Żeby założyć własne państwo, nie możesz być lennikiem żadnego władcy. Następnie musisz wybrać odpowiedni kraj (najlepiej taki, który jest słaby i prowadzi co najmniej jedną wojnę, w moim przypadku zawsze to była Swadia :p) i jak zdobędziesz zamek, to możesz założyć własne państwo. Dobrze jest wcześniej wyrobić sobie dobrą renomę wśród innych władców, bo dzięki niej będą traktowali Ciebie jako sobie równych. ;)
 
Do góry