[Wyjaśnione] Multikonto - jak w końcu to wygląda

Status
Zamknięty.
Proszę nie odsyłać mnie do żadnych regulaminów i innych tego typu opisów zasad i takie tam.

Przechodzę do pytania:

mam pytanie- chodzi o kwestie multikonta.
Podam prosty przykład - jeden gracz ma dwa konta na jednym świecie, na obu gra aktywnie - pierwsze nazwijmy Nowak (gracz ma 1,2 miasta, ale robi jakieś ataki, rzuca czary, drugie nazwijmy Kowalski - tu gra aktywniej, ma więcej miast, w dodatku w swoim profilu wyraźnie napisał na jakich kontach grał wcześniej (i w profilu ma też napisane, że grał na koncie Nowak).

W tym przypadku jaką karę powinien ponieść? Załóżmy, że jest to pierwsze tego typu przewinienie tego gracza. Czy powinien otrzymać 5 dniowego bana z ochronką na oba konta i po upływie tych 5 dni powinien wybrać 1 konto, na którym będzie grał, a drugie będzie zablokowane, a potem usunięte? Czy też na 1 konto dostanie bana, a na drugie wcale i będzie mógł na nim grać bez żadnych przeszkód??? Czy też kary są uzależnione od innych - powiedzmy indywidualnych czynników? Jeśli tak to jakich i jakie konsekwencje grożą za dane przewinienie?
I moje ostatnie pytanie: czy w kwestii przyznawania kar za różne przewinienia przedstawiciele supportu powinni być bezstronni? Jeśli nie są i działają na czyją korzyść to jakie konsekwencje mogą za to ponieść jeśli zostanie to udowodnione?

Z góry dziękuje za odpowiedź,

pozdrawiam
Yavus
 

DeletedUser19924

Guest
Tutaj nikt Ci nie odpowie na ten temat...to jest temat tabu, zakazany regulaminem:) Z takimi sprawami to jedynie przez ticket możesz coś ugrać.
 

DeletedUser28117

Guest
Sama spotkalam sie juz ze stronniczoscia ze strony przedstawiciela supportu. Przekierowalam wtedy rozmowe do menagera osoby przyjmujacej moje zgloszenie. Dalsze wyjasnienie sprawy objeto juz niestety tajemnica.
 

DeletedUser5

Guest
Administratorzy nakładają blokady według tabeli kar, dzięki czemu wszystkie kary są sprawiedliwe i takie same dla każdego gracza, który złamał zasady w określony sposób. Tabela nie jest jednak jawna i gracze nie mają do niej dostępu. Między innymi po to, żeby nikt nie pomyślał sobie "nie mam już urlopu, ale wyjeżdżam na tydzień, złamię zasady w taki sposób, żeby dostać tygodniowego bana z ochroną przed atakami" ;) Poza tym nie chcemy, aby gracze zgłaszający czyjeś przewinienie mogli łatwo sprawdzić jaką karę otrzymał ich przeciwnik - nie otrzymują oni żadnej informacji czy gracz został ukarany czy nie, a nawet jeśli dostał blokadę, to nie wiedzą na ile czasu.

Kary nakładane są bezstronnie, większość administratorów nie gra aktualnie na żadnym świecie, a ci, którzy gdzieś grają, nie posiadają tam żadnych uprawnień. Stosujemy potrójną kontrolę - jeden administrator nakłada blokadę, drugi sprawdza ją i zajmuje się sprzeciwem gracza, natomiast trzeci może przyjąć odwołanie lub skargę na pracę administratora. Jeżeli gracz ma jakiekolwiek wątpliwości czy został ukarany sprawiedliwie lub uważa, że nie złamał zasad i nie zgadza się z decyzją, w każdej chwili może poprosić o przekierowanie sprawy do przełożonych. Zgłoszenie zostanie przekazane do jednego z Olimpiuszy, czyli opiekunów naszej wersji językowej Grepolis (yakamoz, Robin65 lub do mnie), którzy dokładnie przejrzą wszystkie dowody i podejmą ostateczną decyzję.

Jeżeli administrator popełnił błąd lub po rozmowie z graczem uznał, że blokada powinna zostać anulowana, to oczywiście ją zdejmujemy. Jeżeli okazałoby się, że ktoś z członków Teamu nadużył swoich uprawnień lub w inny sposób złamał wewnętrzne zasady, które nas obowiązują, zostaje natychmiastowo wyrzucony.

Udzieliłam ci ogólnych informacji, jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chciałbyś porozmawiać na temat jakiejś konkretnej sprawy, która cię dotyczy, napisz proszę zgłoszenie do obsługi gry. Zaznaczę tylko, że jeśli zablokowany został przykładowo twój sojusznik, to on musi zgłosić się do nas, ponieważ nie udzielamy żadnych informacji osobom trzecim. Temat zamykam, ponieważ forum nie jest odpowiednim miejscem do dalszych dyskusji na ten temat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry