[Mur] Pokonane jednostki

  • Rozpoczynający wątek nacro
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Niby to tylko taka własna statystyka, ale jak jest to niech działa poprawnie.

W spisie jednostek pokonanych (w roli atakującego) nie liczy tych z bot-wiosek. Za to straty na takich wioskach liczy poprawnie.
 

DeletedUser

Guest
Może i tak - pewnie w założeniu ma to odstraszać graczy od nabijania sobie punktów walki kosztem wiosek(wystarczy na przemian wysyłać żądania i zwiększać siłę wioski - można tak w nieskończoność). Ale co ze strażą miejską? Dlaczego oni nie są dodawani do statystyk?
 

DeletedUser

Guest
Patroclus, zapewne oddział obywatelski nie jest liczony do statystyk i punktów walki, dlatego, że to nie żołnierze, a zwykłe chłopki ;]



nacro, to dość dziwne rozwiązanie. Nie mniej jednak mur, to tylko statystyka, a statystyka to największa kłamczucha wśród nauk ;]
Mnie się wydaje, że jednostki w zielonych nie są traktowane jako pełnowartościowi żołnierze. Skoro nie zdobywa się za nich punktów walki, to dlaczego mieliby być wliczani do pokonanych jednostek?? Natomiast jeśli idzie o własne jednostki stracone... Twoi żołnierze to pełnowartościowe wojaki ;] stąd ich wliczanie w statystyki muru.
Wygląda na to, że Mur jest zainteresowany tylko jednostkami z prawdziwego zdarzenia :D Na dodatek interesuje go śmierć jako taka, nie ważne od czego, ważne że zginął ;] Twój żołnierzyk mógł by się potknąć i nadziać na własny miecz, a i tak byłby policzony ;] To jest niemiecka logika :p
 

DeletedUser

Guest
ja mam zaliczonych odział obywatelski zabiłem i mi doliczyło
 

DeletedUser

Guest
mayys10, dziękuję :] coś mi się wydawało że ich wlicza, ale nie chciałam kłamać.
No, to został problem "zielonych", coś mi się wydaje i jeszcze trochę i tych zaczną wliczać do statystyk. ;]
 

DeletedUser

Guest
straż miejska jest wliczana do statystyk w murze, ale nie jest wliczana do punktów agresora z tego względu, że to jednostki DARMOWE, przez co zdobywanie punktów kultury byłoby banalnie proste, wystarczy kolega blisko i co 3h wjazdy do siebie na przemian.
 

DeletedUser77

Guest
Mur pokazuje wszystkie pokonane jednostki, jednakże do punktów Walki wliczają się tylko jednostki normalnych graczy, bez milicji.
Czyli aby móc nabić sobie punkty walk należy pokonać wojsko wyprodukowane przez gracza w innym przypadku punkty walki nie zostaną zwiększone.
 

DeletedUser

Guest
Mur pokazuje wszystkie pokonane jednostki, jednakże do punktów Walki wliczają się tylko jednostki normalnych graczy, bez milicji.
Czyli aby móc nabić sobie punkty walk należy pokonać wojsko wyprodukowane przez gracza w innym przypadku punkty walki nie zostaną zwiększone.

na zecie mur obronny nie pokazuje pokonanych jednostek z wiosek rolniczych...
 

DeletedUser

Guest
zelgawis2, jednostki z wiosek rolniczych nie wliczają się do statystyk muru na żadnym świecie.
 

DeletedUser

Guest
W zasadzie to nie, bo mówi o jednostkach graczy, a nie o zielonych :] Każdy używa skrótów myślowych i nam się niedomówienia robią ;]

Abstrahując od tego, w sumie te paskudy mogły by się wliczać do statystyk muru, w końcu to tylko statystyki :]
 
Do góry