[Wyjaśnione] Mur

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19362
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19362

Guest
W momencie w którym moje miasto jest podbijane, a mur jest np. na 12 i w kolejce jest na 13 i na 14 wchodzi atak z katapultami i niszczy mur np. do zera. Po pierwszej kolejce (na 13) na którym lvl będzie mój mur? Na 13? Na 1? Jeśli na pierwszym to czy dostanę jakąś rekompensatę jeśli chodzi o stracone surowce?
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Mur

hmmm.. raczej ur będzie a na pierwszym poziomie ale nie wiem czy dostaniesz jakąś rekompensatę
 

DeletedUser

Guest
Odp: Mur

Mur będzie na lvl1, a rekompensaty nie dostaniesz, co najwyżej możesz poprosić agresora o odszkodowanie za straty wojenne, ale wątpię by zgodził się je wypłacić. Niszczenie jest integralną częścią gry.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Mur

Aha ;) myślę, że powinno to być zmienione
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odp: Mur

Dlaczego mialoby to zostac zmienione? ^^
Wyobraz sobie, ze budujesz port w realu - zbierasz surowce, zatrudniasz pracownikow, wyplacasz zaliczke...
I nagle atakuje Cie wrog. Niszczy port "do zera", zabiera surowce, zabija lub bierze do niewoli pracownikow...
Polski Szef Kuchni podpowiedzial Ci rozwiazanie - odszkodowanie za straty wojenne od agresora ;)
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Mur

dobra dobra ;D temat wyjaśniony... Nie czepiam się ale to trochę chamskie z jednej strony a z drugiej ile funu dla agresora :D
 
Do góry