Murek miejski (wsparcie)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7672
  • Data rozpoczęcia

Kto jest za/przeciw


  • W sumie głosujących
    24
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser7672

Guest
Witam, chciałbym przedstawić swój pomysł, co do muru miejskiego. Fajne to, że można podsumować ile jednostek gracz stracił i zabił, jednak czasami myślę, czemu nie podsumowuje naszego wsparcia, które zginęło w obcym mieście. Nie mam pojęcia gdzie ankietę założyć, więc proponuję, aby wprowadzić licznik jednostek gracza, które zginęło na obczyźnie, na tej samej zasadzie, jaka w murku jest.

Pytanie brzmi:
Kto byłby za wprowadzeniem licznika który podsumowywałby ilość wsparcia straconego na rzecz innych.

Prosiłbym także o komentowanie...

jekop​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co prawda jest odznaczenie
Units_lost_during_support_4.png
Heroiczna Śmierć, które pojawia się co jakiś czas,
ale przekrój przez jednostki poległe w ten sposób to bardzo dobry pomysł.
Pomogło by to graczom lepiej dopasować wsparcia i mogłoby podnosić morale.
TAK!
 

DeletedUser7672

Guest
Wiem właśnie mam taką też ale nie wiem co mi zginęło i niby nigdy wsparcia nie daję, więc stąd ten pomysł.. Dziwne.
 

DeletedUser

Guest
Heh jestem za. Ale proponowałam bym dodac również licznik obcych jednostek, które zginęły wspierając nasze polis. W ten sposób po screenie murka od razu by było wiadomo kto jest współpracującym graczem, a kto żeruje na kolegach :D
Co do odznaczenia to ono tak naprawdę nic nie mówi. Bo wliczają sie do niego zarówno nasze jednostki wspierające nasze polis, jak i nasze jednostki wspierające sojusznicze polis. Gdyby nie wliczały się do niego wsparcia naszych własnych miast to jeszcze, by oddawało jakiś ogólny obraz gracza ale tak...
 

DeletedUser7672

Guest
widzę że nikt prawie się wątkiem nie interesuje.. szczególnie admini.. Poza tym popieram
Kaliszaneczka
 
Status
Zamknięty.
Do góry