[Omawiane] Murek

Jest ktoś w stanie wyjaśnić to zjawisko?

o5oqs5.png
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Murek

Pewnie coś im się zrąbało. Innego wyjaśnienia nie mam :D
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Murek

Tam jest obrona trojańska :) Po prostu nie widać jej w raportach ostatnio nie wiedzieć dlaczego. Sam zgłaszałem jako błąd jakieś raporty z murkiem 26 i dostałem odpowiedź, że nie ma tam nieprawidłowości, a to oznaczało, że w raportach z ataku trojańska się nie wyświetla.

Jednak jest ona widoczna, gdy obrońca wrzuca raport z ataków na swoje miasto...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Murek

Proponuję napisać o tym fakcie w dziale Błędy w Grze lub bezpośrednio poprzez ticketa .
 
Odp: Murek

Atak ogniami - nie ma sensu pisać, bo i tak nie działała, ale chciałem po prostu zaspokoić ciekawość.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Murek

Czemu nie ma sensu? Może jednak warto to zgłosic?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Murek

Zgłaszane było przeze mnie już dawno temu, że nie widać tego bonusu w raportach i jak widać nic się w tej kwestii nie zmieniło, więc chyba nie ma to sensu :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Murek

heh chyba że msi zgłosić kilka osób xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Murek

bo ten bonus nie ma wpływu na obronę jako taką - zwiększa ilość ludzi w milicji i dodaje 1 poziom muru. To nie jest bonus, który oddziałuje na wojska obrońcy.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Murek

Jak nie ma wpływu na obronę, skoro wpływa na to, co wymieniłeś:) Dla mnie, to jest oddziaływanie na wojska obrońcy poprzez zwiększenie liczby chłopów pod bronią:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Murek

To tak jakbyś w rapku pokazywał bobasa, bo na obronę wpływa ilość wojsk jakie zdążysz postawić przez 2h od czasu wypłynięcia ataku.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Murek

Bobas no bez przesady ale jeśli np atakujesz kogoś by sprawdzićco ma w porcie, mur wtedy z bonusem jest załóżmy 25. Potem lecisz z kolonem zrobionym na szybko wraz z wojskami i zong bo się ine przebijasz przez strasz której liczba jest równa 500 zamiast 375.
Moim zdaniem ma to wpływ na grę więc powinno być widoczne.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Murek

Nic się nie stało, tylko trojańska była odpalona:) Ile razy trzeba powtarzać, to ja nie wiem...
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Murek

Wszyscy mówią, że aktywowana trojańska, a może to HAKER ;) XD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Murek

No raczej mało prawdopodobne
Kiedyś np. nie widziałem ikonki podburzyen
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Murek

Więc tak czy siak trzeba to zgłosić chyba.
 
Do góry