[Omawiane] Muzyka- błahe

DeletedUser

Guest
Ja Was bardzo przepraszam że tu jestem
ale pisałam do suportu w sprawie muzyki a suport odpisał że jest ogólnodostępna, tyle że szukałam wczoraj na youtube.com i nie znalazłam tego co chciałam. Wiem że opis tej wiadomości był bardzo zabawny zważywszy że starałam się opisać urok tej melodii a zarazem treść którą przed 10 minutami odsłuchałam w grze.

W każdym razie żeby nie napisać poetycko ta melodia poprostu anielska polega na długich dźwiękach "a" czasami śpiewanych czasami bardziej komputerowych na początku leci cicho później głośniej i (tak w środku) 2 struny liry słychać w tle.

Niestety nie jest to część znanych mi melodii bóstw ani głównego tematu z grepolis.

Dziękuje

Brak pytania?? Gdzie oprócz gry się znajduje ta melodia??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Muzyka- błahe

A jakie pytanie masz?:D bo tu chyba nie widzę:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Muzyka- błahe

co to za muzyka haha

w sumie to opisane zostalo tylko coś o muzyce a pytanka ni ma więc mogło być np takie "jak wyłączyć tą koszmarną muzykę" heh

A co do odpowiedzi na serio to ja nie mam pojęcia, mam powyłączane dźwięki bo są denerwujące. Pytanie to chyba do kogoś z góry:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Muzyka- błahe

Czy według Was to coś http://w297.wrzuta.pl/audio/aVO5ctnQu3S/grepolis_-_grepolis (w słabej jakości nagranej przez audacity jak odsłuchujecie nastawcie ciszej głośniki dźwięk jest nieczysty) jest podobne do tych tematów bóstw??
Według mnie nie a szukając tej muzyki na Youtube odsłuchałam wszystkie pliki muzyczne grepolis po 2 razy

Co więcej wypadałoby zrobić liste utworów z gry
bo w youtube chodza różne ładne utwory z opisem Grepolis nie zwiazanych z gra
takich jak np to http://www.youtube.com/watch?v=f04CMk0gvVs
w grze tego nie ma ale opis jest

co więcej usiłowałam znaleźć coś na stronie IMAscore i oczywiście nic oprócz głównej melodii grepolis nie znalazłam bo reszta nie jest związana z grą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry