My: PotrafiMy się bawić?

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

Hej gracze witam ponownie tym razem korzystając z tego działu jakim jest "czy MY potrafimy się bawić?" postanowiłem przedstawić Wam swoje skojarzenia między muzyką a sojuszami i wyselekcjonowanymi graczami :) Proszę to potraktować z przymrużeniem oka to tak dla zabawy - zapraszam :)

Wielkie dzięki Exu, że znalazłam się w Gronie tych .. "osobliwości charakteriologicznych" Świata My..:)
I za "przymrużenie oka" - też.

Pięknie dobrałeś Muzę i ..tytuły..:) (dla mnie w odbiorze Tych, których znam - wielce trafne ;-)

Pozdrawiam Wszystkich z "muzyczną łatką Exu".:)

edit: błąd bbcode
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

:) proszę uprzejmie :) hahaha bawię się tym włączam muzyczkę i kieruję się pierwszym skojarzeniem jak coś mi nie podpasi w wizerunku danej osoby z nastrojem płynącym z muzyki to zmieniam :)
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

A o tobie swiadczy piosenka przypisana tobie:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

znalazłam coś z Tobą w roli głownej :) poleciałeśśśśś

<było mineło kto nie widział trudno> hahahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

Dzieki exu za muzyke:)

Nie ma za co ;)

nemesis82 razem ze swoimi 4 .... Cetus, akasha, Revwra, Asiula80 - http://www.youtube.com/watch?v=GKbTC8Z_EGc&feature=related

To na razie tyle ale byc moze cos dodam:)

Hmmm fajne laski chodź można to źle zrozumieć piosenka jest taka przy której bawi się każdy polak w Polsce na weselu. Ja lubie żono moja :) gardło zdarte...

Z drugiej strony to zawsze bedzie prowadziło do kłótni ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

nie skasuję bo niby dlaczego :) jak miałbym już skasować to całkowicie a tego zrobić nie chcę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

Ja tam jestęm wyjatek którego trzeba skasować ;DDDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

Dziękuję Exus mi się moja bardzo podoba :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

Ja tam jestęm wyjatek którego trzeba skasować ;DDDD

hej zgredeek co Ty opowiadasz? wydaje mi się, że Twój kawałek jest wyjątkowy i różni się od pozostałych niebiańską delikatnością lekkością oddechu - jest tak niewinnie brzmiący że takiemu staremu dziadowi jak ja przypomina te lata które przeminęły hen daleko... z czasem zrozumiesz o co kaman :) pozdrawiam


Dziękuję Exus mi się moja bardzo podoba :)

ależ proszę bardzo :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

hej zgredeek co Ty opowiadasz? wydaje mi się, że Twój kawałek jest wyjątkowy i różni się od pozostałych niebiańską delikatnością lekkością oddechu - jest tak niewinnie brzmiący że takiemu staremu dziadowi jak ja przypomina te lata które przeminęły hen daleko... z czasem zrozumiesz o co kaman pozdrawiam
Oj,może to i lepiej
nie dla mnie jakies anielskie pieśni. ;DDDDDD
exus22
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: My: PotrafiMy się bawić?

ech pozno juz dziatwy spią.... sojusze widzialem zmienily nazwy Freedom-CO razem kto to widzial...... No Name i Yazzo az lza w oku....
 
Do góry