1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Myonia party

Dyskusja w 'Myonia' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 15. Sie 2016.

1. izinho

izinho

Dzięki :)

2. Saracenka

Saracenka Guest

Jak z prędkością na tym świecie wiem że niby miał być 2/2/2 ale coś mi za szybko pływają duże łódki coś zmieniło się w ustawieniach od zeszłego roku czy mi się coś zdaje?

3. doktor14874

doktor14874

A jakie to są duże łódki ? Bo jest kilka jednostek morskich[​IMG]

4. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

a Ty czego nie śpisz?

5. doktor14874

doktor14874

bo mnie budzą [​IMG]

6. Saracenka

Saracenka Guest

takie brązowe transy [​IMG] ;) może to subiektywne odczucia ale czasy jakby krótsze

7. Szarańcz Pijak

Szarańcz Pijak

zależność między kolorem łódki a tym jak szybko idą na dno jest wprostproporcjonalna do prędkości świata.

czym szybszy świat tym szybciej brązowe łódki zamieniają się w punkty walki:)

Big Kamil lubi to.
  8. Saracenka

Saracenka Guest

Przepraszam za pobudkę ale ja chyba już odlatuje od braku snu[​IMG] przy pozbywaniu się nadmiaru darów odpalił mi się przyśpieszacz. \pozdrawiam czujnych Moderatorów i dobrej nocy życzę[​IMG]

9. qwsa

qwsa Guest

to chyba najbardziej denny Świat jaki powstał? :)
    Kupa leszczy, zero walki

10. doktor14874

doktor14874

Kolejne będą nie lepsze [​IMG]

11. qwsa

qwsa Guest

może morale tak wpłyneły?

12. doktor14874

doktor14874

Nie sądzę....

13. qwsa

qwsa Guest

Nie mam czasu na grę, gram samym defem a i to w pierwszej 30 atakujących.
    Nawyk wysyłania zaproszenia do soja bez uprzedniego napisania kilku słów to już powszechne, a to wg. starej szkoły jest nawet niegrzeczne, bo wiadomo jak tak wysyłają zaproszenia to nie liczą się z kretami a to już skazuje sojusz na przegrana.

14. marcuk

marcuk

Czemuż to taka cisza nastała? Powie mi ktoś kto tu z kim walczy? Ja na tym świecie dopiero zaczynam raczkować i nie wiem zbyt wiele, dlatego wolę zapytać :)

15. Bezimienny metalowiec

Bezimienny metalowiec

W skrócie to kronika vs reszta świata ,wynik zgodny z oczekiwanym.

16. Kot Felix

Kot Felix

Szczerze, to dużo więcej spodziewałem się po sojuszu Mularda...a obecnie jest to czysta egzekucja, miasta przejmujemy im praktycznie bez walki (bilans dobrze ponad 20-2, ale zaniżone przez wyjścia z sojuszu i szaraki graczy tego sojuszu po wejściu naszych kolonów), prócz 5-6 osób nikt konkretny tam raczej nie gra, gracze od nich regularnie piszą do nas o przyjęcie (w tym do mnie z jakiegoś powodu...), gdzie wyraźnie wskazują, że w sojuszu jest kilku złotników, którzy w /ciach/ mają całą resztę, olewanym graczom nie chce się grać...generalnie podsumowując ten sojusz, to można powiedzieć, że z dużej chmury mały deszcz, jak im tak dalej pójdzie, to może dotrwają do końca października jako jakaś większa grupa...

Podsumowując daje im solidne 1/10 :D

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Wrz 2016
  17. Masteres97

Masteres97

Am walki? No koalicja ( cały świat ) vs my ale jakos oprocz mularda za złoto to nikt nie stawia żadnego oporu nudno sie zaczyna robic bo poczatek swiata a juz i tak raczej przesądzony wynik

18. eXulor.

eXulor.

To nie jest Kronika to jest coś całkiem nowego .[​IMG]

19. Kot Felix

Kot Felix

teraz to można się zastanawiać, czy dotrwają do końca tygodnia [​IMG]

20. Marta996

Marta996

Kochani Starzy "Wyjadacze Grepolisowi"

bardzo proszę o wyszkolenie "młodych, nieokrzesanych wilczków grepolisowych", gdyż niebawem stracą oni ochotę na grę i nie doczekacie sie swoich następców :)

pykam sobie sama, mam jedno marne miasteczko na świecie, w zasadzie bardzo rzadko się loguję (bo bez ekipy to nie ma motywacji do gry - żadnej w zasadzie) a biedacy nie potrafią sobie poradzić z moimi jakże marnymi siłami militarnymi

już w sumie chętnie oddałabym to miasteczko, bo jak mówię - bez ekipy, to nie gra żadna, no ale jak odmówić szkolenia takiemu nieopierzonemu greposzczakowi, który między wejściem kolona a pierwszym wsparciem ma około pół godziny "dziury" :) ?

Do góry