Myonia party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Zapraszam do rozmów o wszystkim i o niczym :) Świat startuje już w czwartek, planujecie na nim zagrać?
 

DeletedUser27819

Guest
Może sobie zagram ;) To zależy jaką będę miał sytuację na Lindos
 

DeletedUser22651

Guest
Może sobie zagram ;) To zależy jaką będę miał sytuację na Lindos

smiley_emoticons_lol.gif
a jaka Twoja sytuacja na Lindos ?
 

DeletedUser27799

Guest
Zaraz słupy z znaków wbiją na nowy świat i nie będzie kogo na Lindos bić :(
 

DeletedUser19540

Guest
A więc 2/2/2... liczyłem na prędkość 1 ,bo ja tu tylko po złotko wpadnę ,ale i tak pewnie łatwo będzie handlować. :)
Morale są ,to można będzie długo zostać i powkurzać ludzi biremkami. :rolleyes:

Zaraz słupy z znaków wbiją na nowy świat i nie będzie kogo na Lindos bić :(
Oni na lindos przecież będą walczyć do końca. ;)
 

DeletedUser26320

Guest
Na Lindos nie wyszło (ehh, znowu) to tu zagram sobie, jeśli jakiś konkretna ekipa wbija to dajcie znać
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser26320

Guest
nie polecam nikomu tego Pana. za wysyłanie screenów z forum do innego sojuszu. nic dziwnego że nie wyszło
smiley_emoticons_irre.gif

Hahah słucham? :)
NIGDY nie wysłałem żadnego screena z waszego forum, to czemu nie wyszło to sprawa między mną a kelem, i prpszę Cię, nie gadaj głupot
 

DeletedUser24255

Guest
ja wpadnę trochę pograć zobaczymy co wyjdzie :D świat ma fajne ustawienia bo ani nie za szybkie ani nie za wolne :D
 

DeletedUser24121

Guest
No to trzeba będzie zagrać Jakby ktoś bardziej ogarniający chciał się pobawić w niewielkiej grupie to zapraszam
 

DeletedUser24255

Guest
No to trzeba będzie zagrać Jakby ktoś bardziej ogarniający chciał się pobawić w niewielkiej grupie to zapraszam
ja lubię grać w mniejszych grupkach
ale zależy kiedy wbijacie bo jak w pierwsze dni to ja wtedy wbijam do końca ochronki bo złoto a potem restart robię.
 

DeletedUser

Guest
Jak pamietam Polish dog też miał światy nie udane. Zawsze zależy od składu sojuszu, w znakach nie było offowców takich jak Gromik (spartakus). Dyplomacja leżała zanim powstała , a organizacja była na poziomie ...lecieć do przodu i nie patrzeć co z tyłu. Dlatego tak było jak było.

Tam znaki jakby teraz wszyscy się rozwiązali to zrobiło by się ciekawiej, bo skarpety nie mieliby wrogów i musieliby z kimś zerwać pakt, a wtedy ktoś z tych co tutaj pisze że znaki to słupy tez takim byłby słupem.

Na tym świecie jaki system podboju?
 

DeletedUser24377

Guest
Jak pamietam Polish dog też miał światy nie udane. Zawsze zależy od składu sojuszu, w znakach nie było offowców takich jak Gromik (spartakus). Dyplomacja leżała zanim powstała , a organizacja była na poziomie ...lecieć do przodu i nie patrzeć co z tyłu. Dlatego tak było jak było.

Tam znaki jakby teraz wszyscy się rozwiązali to zrobiło by się ciekawiej, bo skarpety nie mieliby wrogów i musieliby z kimś zerwać pakt, a wtedy ktoś z tych co tutaj pisze że znaki to słupy tez takim byłby słupem.

Na tym świecie jaki system podboju?
to źle pamiętasz chyba że piszesz o nieudanym handelku to owszem
smiley_emoticons_irre.gif
graliśmy razem czy kolejny noname stworzony zamiast pisać z prawdziwego nicku?
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
i czemu o mnie tu piszesz? ja tu nie zamierzam grać więc spokojnie lania nie dostaniesz
 

DeletedUser22651

Guest
Jak pamietam Polish dog też miał światy nie udane. Zawsze zależy od składu sojuszu, w znakach nie było offowców takich jak Gromik (spartakus). Dyplomacja leżała zanim powstała , a organizacja była na poziomie ...lecieć do przodu i nie patrzeć co z tyłu. Dlatego tak było jak było.

Tam znaki jakby teraz wszyscy się rozwiązali to zrobiło by się ciekawiej, bo skarpety nie mieliby wrogów i musieliby z kimś zerwać pakt, a wtedy ktoś z tych co tutaj pisze że znaki to słupy tez takim byłby słupem.

Na tym świecie jaki system podboju?

Kolejne multikonto... Jakiś Noname co prowokuje....
 
Do góry