Myonia party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27766

Guest
Potopiłem 3 Wasze kolony wczoraj a teraz nawet sie nie bronie nie ma sensu tam grac mozecie brac miasta bez oporu ;p

Zapalikowałem 2 miasta na m66 pogram tam tylko może jeszcze troche 4 fun to tyle
 

DeletedUser27588

Guest
a co to jest Kronika ?
smiley_emoticons_verlegen.gif
smiley_emoticons_verlegen.gif
Tak, pod nazwa Gazeta Frontowa
 

DeletedUser22651

Guest
Potopiłem 3 Wasze kolony wczoraj a teraz nawet sie nie bronie nie ma sensu tam grac mozecie brac miasta bez oporu ;p

Zapalikowałem 2 miasta na m66 pogram tam tylko może jeszcze troche 4 fun to tyle

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
potopiłem 3 no to moje Gratulacje.
Nie martw się na nowym załóż sobie wiochę na m99, żeby Cię nikt nie dojechał bo kolejny świat za 2 miesiące a system podboju nowy.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Nie ja podziagalem za sznurki bylo duze bledow i tego sie juz nie odwroci . Nie tlumacze sie tylko napisałem zwyczajnie jak wygladala sytuacja bo sie zirytowałem jak ktos napisal "te słupy ze znakow" jestem ciekawy jak sam spialby sie na froncie :) . Zreszta to jest nowy swiat inna historia zakonczmy juz ten temat :p


No fakt, caly sojusz to slupy nie byly, ale rada owszem. Mowic jak do slupa, sciany a Ci dalej robili swoje mowiąc "Wiemy co robimy"- no i wlasnie widac co wyszlo
 

DeletedUser27766

Guest
Doktorku w takim razie zapraszam na nowy swiat skoro jestes taki dobry w gadaniu sciagaj drinki i sie mozemy sprawdzic :)
 

DeletedUser22651

Guest
Doktorku w takim razie zapraszam na nowy swiat skoro jestes taki dobry w gadaniu sciagaj drinki i sie mozemy sprawdzic :)
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

nie mam ochoty myślę, że pokazałeś na Lindos to mi wystarczy
smiley_emoticons_verlegen.gif

i mi już nic nie musisz pokazywać
smiley_emoticons_hust.gif
w razie w pamiętaj nowy świat za 3 miesiące
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27766

Guest
Tia ;p do zoba w tami razie :)

Ale jak kolejny świat na który bede sie wybierac to juz raczej zimowy :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tutaj pełno ekip mówiło tak ;) Pisali mi nawet żeby iść z kaczątkami bo będzie mega ekipa, mega rada nieustraszona i serwer wygrany przed startem..
smiley_emoticons_hust.gif
miałem nie grać tam ale skoro tak mega miało być to zakotwiczyłem na dłużej, ale nuda nic po za tym
smiley_emoticons_candle.gif

Jak taka nuda to się rozkręć i zrób by było ciekawiej
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
 

DeletedUser27909

Guest
Szkoda że mnie rada że znaków nie posłuchała że skarpety nasz wydymaja,
 

DeletedUser

Guest
Jak to pisałeś to oni święcie wierzyli że się z nimi połączymy
 

DeletedUser

Guest
Szkoda że mnie rada że znaków nie posłuchała że skarpety nasz wydymaja,
Lepiej zapytaj swojej byłej rady kto kogo chciał wydymać, kto się chciał ugadać z drinkami przeciwko skarpetom, kto u kogo miał szpiega.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

te skarpety takie złe że odkryły w porę kręcenie znaków i same zareagowały!
Niedobre skarpety
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Znaki chciały się bronić. Nawet jakby nie kombinowały i tak byście je wydymali, jak ktoś twierdzi inaczej to kłamie..
Jednak skarpety swoich ludzi mieli i u grabek i u drinkow i dlatego "kombinowanie" nie wyszło
 

DeletedUser

Guest
Stwierdzenie "nawet jakby nie kombinowały i tak byście je wydymali" jest bardzo śmieszne
smiley_emoticons_lol.gif

Na jakiej podstawie tak twierdzisz ? bo jak na takiej "bo mi się tak widzi" to kiepski argument. Znaki kombinowały i się na tym przejechały. Zapomniały chyba o znaku "STOP PRZEKRĘTOM"
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Chyba wam się zakładki na forum popieprzyły, Lindos jest niżej.
 
Do góry