Na co wydałbyś/abyś złoto?

Status
Zamknięty.

DeletedUser24294

Guest
Hej.
Wymyśliłam, że każdy może napisać tu co by kupił jakby dostał złoto.
To ja zacznę.
Wykupiłabym cały ekwipunek, dlatego, że ciągle mi miejsca brakuje. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ekwipunek też, masz rację. Chyba czekałabym na eventy żeby jak najwięcej wyostrzonych zmysłów mieć, a do tego trzeba zakupić za złoto składniki :) Na to właśnie bym wydała :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Gdyby można przekupić szefostwo to bym dał na łapówkę aby zostali w wersji sprzed 2.0 :)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ekwipunek też, masz rację. Chyba czekałabym na eventy żeby jak najwięcej wyostrzonych zmysłów mieć, a do tego trzeba zakupić za złoto składniki :) Na to właśnie bym wydała :)

Też bym na eventy bym wydał.Jeśli by to nie byłoby złoto handlowe.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja bym wykupił cały ekwipunek, skracanie czasu budowy budynków oraz szkolenia jednostek i wszystkich doradców. Reszta poszła by na eventy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24848

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja bym wykupił cały ekwipunek, skracanie czasu budowy budynków oraz szkolenia jednostek i wszystkich doradców. Reszta poszła by na eventy :)

A tak zapytam z ciekawości.Załóżmy że wygrałeś 400 sztuk złota w jakimś konkursie naprzykład,to na co wydał byś to złoto?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

A tak zapytam z ciekawości.Załóżmy że wygrałeś 400 sztuk złota w jakimś konkursie naprzykład,to na co wydał byś to złoto?
Gdybym miał słabo rozwinięte miasto, wykupiłbym handlarza i arcykapłankę. Dało by mi to możliwość szybszego rozwoju i przy niektórych czarach, zebranie silnej armii. Reszte zastawiłbym na skrócenie jakiegoś budynku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja bym wykupiła cały ekwipunek, Arcykapłankę no i na przyszłe eventy
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja bym cisnął w event i tylko w event, bo daje kolosalną przewagę jak do niego złotka doda się :p
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja jakbym miał dużo złota to połowę dałbym doktorowi Zuo, żeby wymyślił wirusa i zatruł nim paszę w sklepikach szkolnych. Wtedy dzieci zaczęły by chorować, dostały biegunki, wrzodów ropiejących na całym ciele i wypadały by im włosy i zęby.

Drugą połowę bym wydał na rozsiewanie w necie info, że ta epidemia jest spowodowana pisaniem po forach głupich postów tylko po to żeby sobie nabić liczniki.

I to by było dobre i poszedł bym za to do nieba.

Dobranoc dzieci.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja bym sobie kupił najnowsze ferrari, ale w tej aktualizacji jeszcze nie ma takich bajerów :p
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja bym sobie kupił najnowsze ferrari, ale w tej aktualizacji jeszcze nie ma takich bajerów :p
Właśnie nie jest sprecyzowane o jakie złoto chodzi :D

Jeśli chodzi o złoto (surowiec) to bym postawił dom i kupił najnowszą Audi :D

a jeśli chodzi o złoto wirtualne to bym na nowym świecie postawił w 2 dni miasto max rozbudowane :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja swoje złoto z kopalni wydałbym na jakieś fajne autko, ale nie byle jakie... Myślę, że Nissan GT-R byłby dobrym wyborem. Oczywiście do tego jakiś samochodzik na co dzień, do roboty i inne takie nudne rzeczy.
A za złoto w grze hm... Pewno ekwipunek, zarządce, a reszta by poszła na jakieś mniejsze wydatki typu: skracanie czekania na wojsko przy ciężkich sytuacjach.
Tyle.
 

DeletedUser23364

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Najlepiej to chyba wspomagacze wszystkie, a na pewno zarządce :p
 

DeletedUser23048

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Wydałem 10 tysięcy na event
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Mając górę złota chętnie wykupiłbym zarządce, kapitana, poszerzył ekwipunek i nabroił dużo w evencie, by było czym grabić sąsiadów. :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja gdybym miał pełno złota to złożyłbym propozycję, żeby można było kupić miasto wroga bez jego zgody wydając 10 k złota... ale zaraz... wróć... pewnie i tak kiedyś to wprowadzą... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja gdybym miał pełno złota to złożyłbym propozycję, żeby można było kupić miasto wroga bez jego zgody wydając 10 k złota... ale zaraz... wróć... pewnie i tak kiedyś to wprowadzą... :)


Co to była by za gra?? Bez wysiłku, wszystko na kupno. Każdy złotnik tuż po ochronie miałby ok 10 miast. :)

Od siebie dołożę, że chciałbym również wykupić przedmiesięczny slot na nowy świat grepolis. Wszyscy by zaczynali a ja bym już cudaki stawiał, haha :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Ja wydałbym na wino, kobiety i przyjemności.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

He he , grosza tu nie wydałem i tak naprawdę całą kasę zatrzymałbym dla siebie.
 

DeletedUser21739

Guest
Odp: Na co wydałbyś/abyś złoto?

Po co złoto bez złotka lepiej ,bo ci co tak kochają to złotko tylko dzięki nim osiągają coś na światach bez niego nie było by ich,
smiley_emoticons_lol.gif
bo nie poradzili by sobie bez złotka .
smiley_emoticons_lol.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry