[Potwierdzony i zgłoszony] Nadal brak alarmu w apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27702
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27702

Guest
Ile lat można czekać aż to naprawicie...ile innych aplikacji trzeba ściągać aż się znudzi nam czekanie...alarm to podstawa w grepo i to Wy wprowadziliście apki do gry, to to naprawcie...
Tekst że pracujemy mnie wręcz męczy...tym bardziej że słyszę to tyle czasu i nic...
 

DeletedUser27702

Guest
Mi nie działa od pierwszego błędu...wgrywam dodatkowe aplikacje i też siadają...
Jestem zdania że jak coś jest dobre, to się tego nie psuje i nie wciska że kiedyś ;/
 

DeletedUser32539

Guest
Więc zapewne na nowszych systemach nie działa, ale za to może na starszych działać.
 
Fajnie byłoby gdyby nie resetowało dźwięku powiadomienia z ataku, przez półtorej roku miałem konkretny alarm a teraz ten podstawowy to jakiś żart a nie dźwięk, psa bym tym nie obudził
 
Mi po pierwszym błędzie nie działało, ale potem dzięki dodatkowej apce powiązanej z grepolis nie zauważyłam jakiś błędów, choć podejrzewam, że odinstalowałabym i byłaby cisza.. Inna kwestia... mi apka sama w sobie nie działa prawidłowo od maja 2019

mam na myśli to, że nie da się na niej już tak grać jak kiedyś, skoro niejednokrotnie tylko wejdę przez aplikacje na grę, minie zaledwie 5 sek i już mnie wywala z apki... albo zdąże wejść do miasta, wywala mnie... owszem zakładam, że to się wiąże z coraz to nowszymi technologiami dotyczącymi aplikacji, jednak nadal być może w grepolis znajdzie się ktoś, kto ma starszy telefon a nadal chce grać w tę grę :) a niekoniecznie stać go na wymiane telefonu na nowszy.
 

DeletedUser8368

Guest
Mi po dzisiejszej przestało działać. Przeinstalowanie apki i ponowne uruchomienie pomogło

Android 10
 

DeletedUser27702

Guest
co to za problem wydać 5-6k na flagowca grając w gre typu p2w? :cool:
Ty chyba żartujesz że kupię znów nowy fon by grepo mi normalnie funkcjonowało a potem bach i jak kiedyś z Nokiami było...bo porzucili tamten system operacyjny i musieliśmy przejść na android...totalny bezsens :mad:
Wgram grepo jeszcze na tablet i sprawdzę czy alarm grepo działa...na fonie dzięki dodatkowej aplikacji i naprawy błędu techników chodzi...tylko weź taką cegłę i włóż do kopertówki :rolleyes:
 
sprawdź czy masz aby na pewno synchronizacje konta "gogle" włączoną bo bez tego nie będzie działać ;)
odpal gmaila , hangauty cokolwiek z googlowych apek co wymaga synchro

jak używasz firewalla w androidzie , to sprawdz czy nie za dużo blokujesz usług googla

jak używasz apek "oszczędzających baterie" nie pozwól na ubijanie serwisów googla i grepo

wyłącz grepo w oszczedzaniu baterii ma być zawsze apka włączona
wyłącz grepo w oszczędzaniu danych komórkowych mają zawsze być dostępne

sprawdź czy nie blokujesz powiadomień (komunikaty na pasku)

jak nie pomogą powyższe to

wyczyść dane z aplikacji grepolis w menedżerze aplikacji

odinstaluj grepo , zainstaluj ponownie ,

teraz prześledź wszelkie uprawnienia jakie chce grepo i zastanów się czy napewno nie chcesz pozwalać na nie ;)
 
Ty chyba żartujesz że kupię znów nowy fon by grepo mi normalnie funkcjonowało a potem bach i jak kiedyś z Nokiami było...bo porzucili tamten system operacyjny i musieliśmy przejść na android...totalny bezsens :mad:
Wgram grepo jeszcze na tablet i sprawdzę czy alarm grepo działa...na fonie dzięki dodatkowej aplikacji i naprawy błędu techników chodzi...tylko weź taką cegłę i włóż do kopertówki :rolleyes:
Napisałem dla żartu post;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry