Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
I co? macie satysfakcję???

Można oddać m 44 walkowerem bo tak wskazywałby zdrowy rozsądek:

1. jest Was tu od groma i ciut;

2. nas jest kilka osób;

3. wy gracie na botach my uczciwie celujemy

4. my jesteśmy zmęczeni wiecznym szarpaniem się z Wami, a Was jest tu dużo i możecie sobie odpocząć (wprawdzie: o ile np. ja Wam na to pozwolę; ale i ja czasami po prostu padam)

no i przede wszystkim, MY JESTEŚMY PRZYJAXNI I MILI A WY GRACIE NA EMOCJACH, NA FORTELACH, NIEUCZCIWIE, PONIŻACIE i doskonale wiecie, że nawet w swoich szeregach macie ludzi związanych nie powiem z kim ;/

to wszystko przypomina walkę z wiatrakami

ja na Waszym miejscu bym się wstydziła a nie cieszyła

bo o rzeczywistym zwycięstwie można mówić tylko po rzetelnej, uczciwej walce, o której jak widać nie macie zielonego pojęcia
 
Vari , Oni nie umieją nic poza dręczeniem gdy kilka kolonów im się spala to tylko tak umieją.....
- qwerg juz u mnie sporo potopił sie kolonami i nadal na siłę na nocnym ciska je

NIKA tak względnie jeszcze jak na nawrotce offa potraciła ale ZIUTEK, KLrzysiekg21 to lata niczym Ktoś kto wziął coś na przeczyszczenie
- czy Wy macie po kolei w główkach ??
Nie sądzę i żal mi was już teraz i nie będę dłużna za te dręczenie droga Ośla i Fobio
;):cool:
 

DeletedUser25960

Guest
I co? macie satysfakcję???

Można oddać m 44 walkowerem bo tak wskazywałby zdrowy rozsądek:

1. jest Was tu od groma i ciut;

2. nas jest kilka osób;

3. wy gracie na botach my uczciwie celujemy

4. my jesteśmy zmęczeni wiecznym szarpaniem się z Wami, a Was jest tu dużo i możecie sobie odpocząć (wprawdzie: o ile np. ja Wam na to pozwolę; ale i ja czasami po prostu padam)

no i przede wszystkim, MY JESTEŚMY PRZYJAXNI I MILI A WY GRACIE NA EMOCJACH, NA FORTELACH, NIEUCZCIWIE, PONIŻACIE i doskonale wiecie, że nawet w swoich szeregach macie ludzi związanych nie powiem z kim ;/

to wszystko przypomina walkę z wiatrakami

ja na Waszym miejscu bym się wstydziła a nie cieszyła

bo o rzeczywistym zwycięstwie można mówić tylko po rzetelnej, uczciwej walce, o której jak widać nie macie zielonego pojęcia
Może do TSUE napisz o te wszystkie czarowania boty itp
W koncu to ponad polski i niemiecki wydział sprawiedliwości
Normalnie Żal przez duże ż
 
I co? macie satysfakcję???

Można oddać m 44 walkowerem bo tak wskazywałby zdrowy rozsądek:

1. jest Was tu od groma i ciut;

2. nas jest kilka osób;

3. wy gracie na botach my uczciwie celujemy

4. my jesteśmy zmęczeni wiecznym szarpaniem się z Wami, a Was jest tu dużo i możecie sobie odpocząć (wprawdzie: o ile np. ja Wam na to pozwolę; ale i ja czasami po prostu padam)

no i przede wszystkim, MY JESTEŚMY PRZYJAXNI I MILI A WY GRACIE NA EMOCJACH, NA FORTELACH, NIEUCZCIWIE, PONIŻACIE i doskonale wiecie, że nawet w swoich szeregach macie ludzi związanych nie powiem z kim ;/

to wszystko przypomina walkę z wiatrakami

ja na Waszym miejscu bym się wstydziła a nie cieszyła

bo o rzeczywistym zwycięstwie można mówić tylko po rzetelnej, uczciwej walce, o której jak widać nie macie zielonego pojęcia
NAS JEST KILKA OSÓB XDDD
Niech ci mocniejsze stałki klepną, pani frontowiec co bierze co chce
 
Do góry