Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Ja nie mam na razie nikogo do pojechania na świecie.

A żeby post był merytoryczny to dodam, że podziwiam mojego ucznia Variego, który jest top-3 w Siepaczach Kroniki i przekazuje moją szkołę dalej! Myślę, że wygrają z Mularda ekipą jeżeli nikt inny poważny się nie dołączy. Ale oby Mulard walczył do końca bo im więcej solidnych ekip tym gra ciekawsza. Najgorzej jak powstaną dwa duże bloki sojuszy walczące między sobą i oby jak najwięcej wojen ciekawych było.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33842

Guest
Ja nie mam na razie nikogo do pojechania na świecie.

A żeby post był merytoryczny to dodam, że podziwiam mojego ucznia Variego, który jest top-3 w Siepaczach Kroniki i przekazuje moją szkołę dalej! Myślę, że wygrają z Mularda ekipą jeżeli nikt inny poważny się nie dołączy. Ale oby Mulard walczył do końca bo im więcej solidnych ekip tym gra ciekawsza. Najgorzej jak powstaną dwa duże bloki sojuszy walczące między sobą i oby jak najwięcej wojen ciekawych było.
Hmm ciekawe
 

DeletedUser31082

Guest
No to dziś zaczęły się poważniejsze walki między Fobią i Aferą Futerkową. Mocna ekipa więc nudy nie będzie i liczę na grę fair play co nie oznacza, że kolony nocą nie są fairplay;p
 

DeletedUser34522

Guest
No to dziś zaczęły się poważniejsze walki między Fobią i Aferą Futerkową. Mocna ekipa więc nudy nie będzie i liczę na grę fair play co nie oznacza, że kolony nocą nie są fairplay;p
Zabieranie wiosek, które ktoś sobie zapalikował i samodzielnie wybudował od 0 do ostatniego poziomu muru i akademii nigdy nie będzie fairplay byku
 

DeletedUser31082

Guest
Jesteś tak rozreklamowany , ze nawet Ci nie odpowiadają

Rozumiem płacz z powodu ubitej okupacji pod sam koniec ale to tylko gra. Podbij sobie brazowe male miasta na niebieskich wyspach jak dwa poprzednie i nikt ci okupacji nie zbije. Ale u nas musisz sie liczyc z utrudnieniami:)

Masz chusteczkę wytrzyj tego bąbla z zasmarkanego nosa :D
 
Do góry