Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15554

Guest
Tak ciągle czytam, że jesteśmy w jakiejś koalicji, piszą to jacyś ludzie pochodzący z dalekiego wschodu.
Nie wiem co u Was oznacza koalicja ale gwarantuje Wam, że nasza współpraca z paktem jest na tyle duża, że od momentu jej powstania moglibyśmy wstawić mniej z niej rapków niż z jednego Waszego działania na nasze przejęcie wewnętrzne.

ot taka koalicja - ale dla propagandy możecie napisać, że działamy razem dzień i noc i na każdym kroku to widać

Zreszta tu można napisać cokolwiek patrząc na ilość bzdur, które się czyta :D
 
Tak ciągle czytam, że jesteśmy w jakiejś koalicji, piszą to jacyś ludzie pochodzący z dalekiego wschodu.
Nie wiem co u Was oznacza koalicja ale gwarantuje Wam, że nasza współpraca z paktem jest na tyle duża, że od momentu jej powstania moglibyśmy wstawić mniej z niej rapków niż z jednego Waszego działania na nasze przejęcie wewnętrzne.

ot taka koalicja - ale dla propagandy możecie napisać, że działamy razem dzień i noc i na każdym kroku to widać

Zreszta tu można napisać cokolwiek patrząc na ilość bzdur, które się czyta :D
różowy to jak czerwony w tej grze
 
To, że nikt niema oficjalnie do niego pretensji nie wątpię - wszak zastrzegł ,że jak komuś się to nie podoba to może dołączyć .
Wymowne prawda :p No kto by się nie cieszył z darmóweczek ;p

Ps masy były 2 a właściwie 1 i 1/4 . więc - jak to było kilka to sporo może znaczyć 3
 
Ostatnia edycja:
Kacper nie wiem co bierzesz ale odstaw bo Ci szkodzi.
Ktokolwiek, miał wyjść z sojuszu w proteście przeciwko domniemaniom opartym na poszlakach i rozmowie sam na sam osczepsa z oszczepsem , że zdradziłam sojusz , żebyście mieli kolejne darmówki i " zdrajce " ?
 
Do góry