Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Nie będę tego komentowała po dzisiejszych doświadczeniach.
Kacperku a moja rączka może nie za wielka, ale sprytna wiec dam sobie radę :)
Jak trzeba będzie to podskoczę i też sobie poradzę :)
 
Zabawne jest, że masz czelność się jeszcze odzywać, droga Marto.
Wasze synchro pokazaliście ostatnio na mnie, gdzie nawet zamulanie poleceń przez słupa casusa nic nie pomogło i 5 klocków poszło na dno. :D
Wasz jedyny sposób wbicia klocka, to albo do afka, albo po całej nocy takich ataczków:
1608593929178.png
a potem polecicie na forum do siebie tasować się między sobą, że wstawiłem sobie 2 paczki lądu xDDD
Jutro znowu będziesz szukała sobie nowej wymówki, najpierw było bieganie, potem jakieś laboratorium, a dzisiaj zakupy w galerii, gdzie Ci internet wyłączają XDDD
Nawet sojusznicy się z Ciebie śmieją, jesteś pośmiewiskiem całego nagidosu i z każdym kolejnym dniem stajesz się coraz większym.
Na forum napisałaś, że nie miałaś internetu i dlatego Ci wbili, może wstawimy rapki, że byłaś aktywna podczas wbijania Ci klocków do miast?
Zamilcz już, poproś samczyka o dodatkowe stałki na miasta bo te 600 transów to mało, jak na Was.
Do zobaczenia za parę dni, moja słodka.
 

DeletedUser11447

Guest
dziecko kochane idź ty się odstresuj gdzieś indziej, a nie wylewasz swoje dziwne żale
owszem, jak tam lecieliście to powiedzmy zaczynałam coś działać na apce, której nie znoszę
ale przy ponad 200 atakach lecących na różne miasta w różne regiony, w tym od pogromika chyba ze 3 klocki na jedno pols, czy może było ich więcej - nie wiem już przy którymś straciłam rachubę, to wybacz :) ale ok, powiedzmy - już prawie byłam , brawo Ty
 

DeletedUser11447

Guest
aj przepraszam Weroniko, to Kacperek swoje żale wylewa, nie Ty
Kacperku, wyluzuj bo młody jesteś a z nerwa zaraz Ci żyłka pęknie dziecko

słup bity jesteś i tyle, buduj mi wioski ładnie, rano dam ci listę jak mają moje przyszłe ogniówki budować, pozdro.
jak na razie jesteś cienki jak pergamin
zobaczymy kto komu pierwszy wioskę zabierze pergaminku :)
 

DeletedUser11447

Guest
jak już zaznaczyłam :) mimo tego, że czasami muszę chwilę wyjść i wtedy mi wioski "buchacie" to i tak bilans i statystyki są po mojej stronie :) pozdro :) zgłoszę się też po Twoje wioski, już niebawem :)
 
Do góry