Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Rozumiem, że jak jest murek, to art. 279 § 1 kk ? ;)

Kto kradnie z włamaniem, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Włamanie występuje tylko w sytuacji, w której pomieszczenie/budynek lub np samochód są zamknięte. Jako, że w grepolis nie dano nam możliwości wybudowania bramy to wg mnie miasto nie może zostać "zamknięte", przez co do włamania w myśl kk nie dojdzie.

W każdym razie nie kradnij bo Ci Bozia rączki uschnie.
 
2. nas jest kilka osób;

3. wy gracie na botach my uczciwie celujemy

4. my jesteśmy zmęczeni wiecznym szarpaniem się z Wami, a Was jest tu dużo i możecie sobie odpocząć (wprawdzie: o ile np. ja Wam na to pozwolę; ale i ja czasami po prostu padam)
A czyja to wina, że nie umiesz grać ? Naucz się myszką jeździć po biurku to będziesz tak celować jak Oni.

Tak jesteś zmęczona, że nocą latasz.
 
Wersja mobilna

(22.12.2020 21:46:35) Rzuciłeś zaklęcie Błyskawica na miasto Pokój Zabaw Pańcia (Samiec Alfa.)
[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*]
[player]woda2003[/player]
[ally]Obszar Wisły[/ally]

[|]
ragB.png
powers.png
ragE.png
[|] [town]973[/town]
[player]Samiec Alfa.[/player]
[ally]Fobia[/ally]

[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 5.1.0 created by Potusek & Anpu​
[*] Błyskawica

Ciemne chmury pojawiają się
nad miastem. Uderza grzmiąca
błyskawica i zostawia po sobie
uszkodzony budynek.

245.png
[|]
bolt.png
190.png
[|] Uszkodzone budynki:
Akademia Nowy
poziom: 34

245.png
[/*]

Wersja mobilna

(21.12.2020 19:50:24) Rzuciłeś zaklęcie Błyskawica na miasto Pokój Zabaw Pańcia (Samiec Alfa.)
[*]
245.png
[|]
190.png
[|]
245.png
[/*][*]
[player]woda2003[/player]
[ally]Obszar Wisły[/ally]

[|]
ragB.png
powers.png
ragE.png
[|] [town]973[/town]
[player]Samiec Alfa.[/player]
[ally]Fobia[/ally]

[/*]
Grepolis Report Converter Revolution Tools - ver. 5.1.0 created by Potusek & Anpu​
[*] Błyskawica

Ciemne chmury pojawiają się
nad miastem. Uderza grzmiąca
błyskawica i zostawia po sobie
uszkodzony budynek.

245.png
[|]
bolt.png
190.png
[|] Uszkodzone budynki:
Senat Nowy
poziom: 13

245.png
[/*]
 
Ale sie wydygalem, spalem caly dzien... fobia to nawet farta nie ma do wyboru grajkow na akcje... mogliscie poleciec na mnie i by bylo 5 miast do przodu, bo takie koks spanko mialem. A tak polecieliscie na kacperka i sam jak przystalo na moja prawa reke zbil wam 5 klockow w sekunde xD, beczunia z was
naura
 
""Największe cuda powstają w największej ciszy"" więc żadne odchudzanie ........
lecz zbyt trudne dla Ciebie byś była w stanie to pojąć a jedynie stać Cię na tego typu wypociny :)
POZDRAWIAM :D
Och doprawdy :)
Ile to ja już tych cudów z twoim i Zeldrisa udziałem widziałam
Urlop odpalony cichaczem jak grałaś w sezonach , przeprowadzka na prywatny front tutaj. ;p
Zapewniam Cię - twój sojusz wrażenia na mnie nie robi a cudem to on na pewno nie jest. :D

No ale niech Ci będzie, wszak G..,,,,.. się ustępuje - sojusz Kronika zmniejszył skład :
Pozdrawiam
 
Do góry