Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
zarówno pacynka jak i marionetka są kierowane przez operatora a czy za pomocą dłoni czy krzyżaka to już mała różnica - sens jest ten sam :) bezwolnie wykonuje się to co operator nakazuje:)
Ale ja kieruje waszymi pacynkami i robia to co im każe a wlasciwie podpuszczam. Wiec kim sa jak nie pacynkami? Ludzie z mojego forum sa swiadkami jak was podpuscilem i pokierowalem na potop. Wiec kto jak nie pacynki? No nie moja wina, ze grac umiecie ale myslec juz mniej. Mowie o tych co dali sie wmanerworwac a nie wyslali wsparcie czy atak bo inni prosili.
 
Ale ja kieruje waszymi pacynkami i robia to co im każe a wlasciwie podpuszczam. Wiec kim sa jak nie pacynkami? Ludzie z mojego forum sa swiadkami jak was podpuscilem i pokierowalem na potop. Wiec kto jak nie pacynki? No nie moja wina, ze grac umiecie ale myslec juz mniej. Mowie o tych co dali sie wmanerworwac a nie wyslali wsparcie czy atak bo inni prosili.
Wiesz ja też juz dwukrotnie podpuściłam Nike i poleciała kolonami które potopiłam myśląc ze mnie nie ma :) Ale nigdy nie nazwałabym jej pacynką.
 
Ale ja kieruje waszymi pacynkami i robia to co im każe a wlasciwie podpuszczam. Wiec kim sa jak nie pacynkami? Ludzie z mojego forum sa swiadkami jak was podpuscilem i pokierowalem na potop. Wiec kto jak nie pacynki? No nie moja wina, ze grac umiecie ale myslec juz mniej. Mowie o tych co dali sie wmanerworwac a nie wyslali wsparcie czy atak bo inni prosili.
Az ciekawe jak dlugo ci sie bedzie udawac xd
No ale potop ladny musze przyznać
 
Nie oczekuj ode mnie bym traktowal takich ludzi milutko. Caly czas sa chamscy i pacynki dla nich to i tak uprzejmosc. Ja chociaz nie wyzywam kobiet i wulgarnych tekstow. Po prostu zwracasz uwage na zlosliwosci a obok leca od twoich wulgarne teksty obrazajace kobiety i nie widze bys zwrocila uwage swoim.
Ty kobiety traktujesz jak przedmiot . Wiadomo co popierając. I jesteś pacynką kogoś w kogo nie wierzysz, bądź nie chcesz uwierzyć.

A kto tu popiera wulgarne protesty? No chyba nikt z kroniki. Tylko ty.
A gdyby tu były wulgaryzmy do kogokolwiek to już by zniknęły. A to nie nasze wpisy są usuwane.
 

DeletedUser31082

Guest
Az ciekawe jak dlugo ci sie bedzie udawac xd
No ale potop ladny musze przyznać

Oczywiscie, ze w koncu poszczesci sie im lub bede mial pecha czy czegos nie przewidze i miasto strace. Ale biore to pod uwage i na pewno sie tym nie bede przejmowal. Kronika juz dostala i tak duze lanie i utopila wszystkie kolony. Teraz czas bym ja dostal lanie.
 
Kronika od startu wykreca innym numery gorsze wiec co jak co im sie nalezy. Nie wiem w sumie co zrobila Przekleta ale ja widzialem, ze odeszla i jakis czas grala sama z kims. A dzis zrobila szaraki. No wi6ec ja tu nie widze nic zlego bo ewidentnie poklocila sie z nimi ale do konca walczyla z nami. Moze uznala, ze walka w pojedynke nie ma sensu i zrobila szaraki ale nie byla w kronice i nie oddala miast wrogowi. Aczkolwiek mowie ze swojej obserwacji.

Oczywiście że walczyłam do dziś z wami , nie poddawalam się więc Twoja perspektywa jest tu całkowicie słuszna
Gdybym miała w centrum miasta gdzie zaczynaliśmy to wpierw bym oddała miasta(pddałam je szybciej gotowce!) a że to było i tak nie znaczacy front poza graczami co przyszli i siedzieli z trzema miasteczkami no i fakt WSS tam miał najwięcej ale sam już uszczypliwy sie zaczął robić bo nie bedziemy z Zeldrsiem siedziec 24h by pilnować miasteczek innym a głownie panu QERDO co przed swietami raczyli rozbiórki dokonywać a zachód nasz bladego pojęcia nie miał .
Qerdo dzien wczesniej czujki cofał i sobie offa do mnie schował i bodajrze nawet do WSS też

Powadzenie to za małe stwierdzenie
 

DeletedUser31082

Guest
Ty kobiety traktujesz jak przedmiot . Wiadomo co popierając. I jesteś pacynką kogoś w kogo nie wierzysz, bądź nie chcesz uwierzyć.

A kto tu popiera wulgarne protesty? No chyba nikt z kroniki. Tylko ty.
A gdyby tu były wulgaryzmy do kogokolwiek to już by zniknęły. A to nie nasze wpisy są usuwane.
Popierajac to, ze kazda moze dokonac wyboru jakiego bedzie chciala traktuje je przedmiotowo xd? Bo nie mam nic przeciwko by zobaczyly swiat spoza okna kuchni xd? Oh i te straszne wylgaryzmy xD i ta straszliwa blyskawica symbol ?

Niezla konserwa z ciebie xD

Niech zgadne jestem pacynka NWO czy jakis iluminatow czy w kogo ty tam wierzysz xD

Jestem pewny ze w kronice duzo osob je popiera bo popiera je ogolna wiekszosc kobiet i normalnych facetow a nie prawicowe konserwy;p
 
Oczywiscie, ze w koncu poszczesci sie im lub bede mial pecha czy czegos nie przewidze i miasto strace. Ale biore to pod uwage i na pewno sie tym nie bede przejmowal. Kronika juz dostala i tak duze lanie i utopila wszystkie kolony. Teraz czas bym ja dostal lanie.
No i tu masz rację - każdemu można kolona wsadzić tak jak i na każdym można się potopić. Śmieszą mnie ludzie którzy twierdzą - Mnie nikt kolona nie wsadzi - bzdury. I na pewno nie ma co się tym przejmować bo to przecież tylko gra. Chociaż akurat z tym że kronika dostała już duże lanie to jednak zgodzić się nie mogę:)
 
Kronika od startu wykreca innym numery gorsze wiec co jak co im sie nalezy. Nie wiem w sumie co zrobila Przekleta ale ja widzialem, ze odeszla i jakis czas grala sama z kims. A dzis zrobila szaraki. No wi6ec ja tu nie widze nic zlego bo ewidentnie poklocila sie z nimi ale do konca walczyla z nami. Moze uznala, ze walka w pojedynke nie ma sensu i zrobila szaraki ale nie byla w kronice i nie oddala miast wrogowi. Aczkolwiek mowie ze swojej obserwacji.
Owszem wykręcała i będzie wykręcać i nie bronię ich :D
Hmm wyobraź sobię taką sytuację gram u ciebie w sojuszu w pewnym momencie mnie denerwujesz strzelam foszka wychodzę z sojuszu zakładam własny ty jako ten mądrzejszy zabraniasz sojuszowi ataków na mnie licząc że foszek minie i się pogodzicie a tu ja po kilku dniach strzelam szare :)
nie ma tu nic na obronę serio były szaraki u nas były szaraki u was nikomu nie polecam i to wszystko.

Ależ ja tylko odpowiadam na zaczepki Waszego moralowca. Gość co kilka minut puszcza po 30 koników na wyspie w środku nocy. No to ja dostosowuję się do poziomu jaki prezentujecie. Spróbujcie może pozabierać wioski na żywca - to naprawdę frajdę daje. Ale jeżeli odpowiedzią na utratę wiosek jest latanie w nocy bez sensu, to jest logiczne, że odpowiem w taki sam sposób.
No dokładnie mordo naszeeeegoooo moralowca który gra w zupełnie innym sojuszu .. no ta droga i zmysł dedukcji mnie powalił na kolana..
Jak to się stało że ta droga cie zaprowadziła do mnie "nie wiem... Ale się domyślam" xD
 
Niezla konserwa z ciebie xD

Jestem pewny ze w kronice duzo osob je popiera bo popiera je ogolna wiekszosc kobiet i normalnych facetow a nie prawicowe konserwy;p

Ja jestem Tradsem. To "gorzej" niż konserwa. Jeszcze bardziej na prawo od Ko**y .

Takie tłumy, że wszystko się rozeszło po kościach. Julkom zrobiło się za zimno i postanowiły nie wychodzić.

Wszyscy mają z nich bekę. A lajki na FB czy YT nie pokazują , że masz takie poparcie. Jeszcze sumują hahaha kiedy większość obserwuje 1dno i 2gie np.
 
Owszem wykręcała i będzie wykręcać i nie bronię ich :D
Hmm wyobraź sobię taką sytuację gram u ciebie w sojuszu w pewnym momencie mnie denerwujesz strzelam foszka wychodzę z sojuszu zakładam własny ty jako ten mądrzejszy zabraniasz sojuszowi ataków na mnie licząc że foszek minie i się pogodzicie a tu ja po kilku dniach strzelam szare :)
nie ma tu nic na obronę serio były szaraki u nas były szaraki u was nikomu nie polecam i to wszystko.


No dokładnie mordo naszeeeegoooo moralowca który gra w zupełnie innym sojuszu .. no ta droga i zmysł dedukcji mnie powalił na kolana..
Jak to się stało że ta droga cie zaprowadziła do mnie "nie wiem... Ale się domyślam" xD
Już ci wyjaśniam. Zaczynałem na czerwonej wyspie z 1 wioską. Gdy podbiłem kilka wiosek nagle Predi oddał wioskę moralowcowi. Dokładnie tak samo uczynił na innym morzu. Też oddał moralowcowi. O ile poprzednie zasady gry czyniły takie bawienie się zasadnym, o tyle teraz taki moralowiec nie ma wartości dodanej. Poza jedną - można mu ufundować bunkier i nakazać latanie po nocach przy jego wyłączonej apce. Innymi słowy - nie masz umiejętności, by komuś wsadzać kolony na żywca, to mu chociaż uprzykrzysz życie. Oficjalnie w białych rękawiczkach, bo przecież Predi nie wysyła w nocy po 30 koni co kilka minut. On tylko oddał wioskę moralowcowi. I oczywiście czystym zbiegiem okoliczności taki moralowiec lata sobie po nocy. Ale ten sam zmysł dedukcji prowadzi do wniosku, że Predi nie rządzi w sojuszu, czyli takie akcje odbywają się co najmniej za przyzwoleniem szefostwa.

Można oczywiście twierdzić, że Pan Krukowski podbił wioskę Prediego wbrew jego woli osłabiając tym samym i tak niezbyt już ciekawą sytuację Futerek w okolicy.

Pozwolisz jednak, że pozostanę przy swoim zdaniu. I mam nadzieję, że nie do zobaczenia w nocy, ale to już oczywiście w ogóle nie zależy od Was, a jedynie od moralowca. Zdajmy się zatem na ślepy los.
 
xXxShockWavexXx

Hmm wyobraź sobię taką sytuację gram u ciebie w sojuszu w pewnym momencie mnie denerwujesz strzelam foszka wychodzę z sojuszu zakładam własny ty jako ten mądrzejszy zabraniasz sojuszowi ataków na mnie licząc że foszek minie i się pogodzicie a tu ja po kilku dniach strzelam szare :)
nie ma tu nic na obronę serio były szaraki u nas były szaraki u was nikomu nie polecam i to wszystko.
------------------
Nie zrobiłam im pod nosem na startowych bo je wszystkie gotowe ODDAŁAM i jeśli bym miała takowe nie oddane to wpierw oddane by były !

a po drugie :

ZACHÓD ten skrawek to odwaliłam kupe dobrej roboty i nie wazne czy podbiłam czerwonego bo wpierw teren zagęszczałam ogromem zapalikowania sie z Zeldrisem a i z tego jeszcze leciały na wydawke kilka a łacznie ze 40 palików na samym tylko Zachodzie i WCALE nie miałam obowiązku pisać by sobie Kronika je brała bo wieki by to robili jak samo rzekome przenoszenie czy rozbieranie QERDA
Nim się ktoś wypowie to niech spojrzy na to też z innego punktu widzenia
a ataków i walki na samą mnie w tych terenach było od groma,
Jak kogoś gnębiono, czrami rzucano to był temat a jak zgłosiłam jednemu radnemu to odesłał do innego a ty babo masz placek boś polazła to sobie radź :p XD
Poszłam Qerdowi pomóc i ukręciłam sobie bata na siebie długą walką dzien i noc XD

TAK straciłam jedno ,złą cofkę zrobiłam , owszem ale nie było tu ze mną łatwo i DAGNAR świetnie współpracował i WSS oraz Zeldris wiec mini ekipka
 
Już ci wyjaśniam. Zaczynałem na czerwonej wyspie z 1 wioską. Gdy podbiłem kilka wiosek nagle Predi oddał wioskę moralowcowi. Dokładnie tak samo uczynił na innym morzu. Też oddał moralowcowi. O ile poprzednie zasady gry czyniły takie bawienie się zasadnym, o tyle teraz taki moralowiec nie ma wartości dodanej. Poza jedną - można mu ufundować bunkier i nakazać latanie po nocach przy jego wyłączonej apce. Innymi słowy - nie masz umiejętności, by komuś wsadzać kolony na żywca, to mu chociaż uprzykrzysz życie. Oficjalnie w białych rękawiczkach, bo przecież Predi nie wysyła w nocy po 30 koni co kilka minut. On tylko oddał wioskę moralowcowi. I oczywiście czystym zbiegiem okoliczności taki moralowiec lata sobie po nocy. Ale ten sam zmysł dedukcji prowadzi do wniosku, że Predi nie rządzi w sojuszu, czyli takie akcje odbywają się co najmniej za przyzwoleniem szefostwa.

Można oczywiście twierdzić, że Pan Krukowski podbił wioskę Prediego wbrew jego woli osłabiając tym samym i tak niezbyt już ciekawą sytuację Futerek w okolicy.

Pozwolisz jednak, że pozostanę przy swoim zdaniu. I mam nadzieję, że nie do zobaczenia w nocy, ale to już oczywiście w ogóle nie zależy od Was, a jedynie od moralowca. Zdajmy się zatem na ślepy los.
To jeśli jesteś takim dobrym śledczym i wiesz kto jest winien to fejkuj prediego a nie 30 osób bo po co :D:D:D :D Predi xD
Noo to do zooooo w nocy no dzisiaj jestem przygotowany wszyscy wstają i spiewają :pja tu jestem na wkacjach a zmuszasz mnie do wstawania nie po chrześcijańsku tak :p
 
Już ci wyjaśniam. Zaczynałem na czerwonej wyspie z 1 wioską. Gdy podbiłem kilka wiosek nagle Predi oddał wioskę moralowcowi. Dokładnie tak samo uczynił na innym morzu. Też oddał moralowcowi. O ile poprzednie zasady gry czyniły takie bawienie się zasadnym, o tyle teraz taki moralowiec nie ma wartości dodanej. Poza jedną - można mu ufundować bunkier i nakazać latanie po nocach przy jego wyłączonej apce. Innymi słowy - nie masz umiejętności, by komuś wsadzać kolony na żywca, to mu chociaż uprzykrzysz życie. Oficjalnie w białych rękawiczkach, bo przecież Predi nie wysyła w nocy po 30 koni co kilka minut. On tylko oddał wioskę moralowcowi. I oczywiście czystym zbiegiem okoliczności taki moralowiec lata sobie po nocy. Ale ten sam zmysł dedukcji prowadzi do wniosku, że Predi nie rządzi w sojuszu, czyli takie akcje odbywają się co najmniej za przyzwoleniem szefostwa.

Można oczywiście twierdzić, że Pan Krukowski podbił wioskę Prediego wbrew jego woli osłabiając tym samym i tak niezbyt już ciekawą sytuację Futerek w okolicy.

Pozwolisz jednak, że pozostanę przy swoim zdaniu. I mam nadzieję, że nie do zobaczenia w nocy, ale to już oczywiście w ogóle nie zależy od Was, a jedynie od moralowca. Zdajmy się zatem na ślepy los.
Może bym się przejął sytuacją gdyby wasi gracze nie robili dokładnie tego samego. Pokazać Ci rapki, jak do moich wioch wpada 100 procek co 5 minut, do wszystkich 4 miast na wyspie przez parę godzin? Chce Ci się fejkować to sobie fejkuj, nie jesteś ani pierwszy ani pewnie ostatni, żeby to nie odbiło się na waszych graczach jak my za seryjkę po każdym z soja odpowiemy tym samym.

P.S. Kirifudu to może już lepiej nie budź
 
Może bym się przejął sytuacją gdyby wasi gracze nie robili dokładnie tego samego. Pokazać Ci rapki, jak do moich wioch wpada 100 procek co 5 minut, do wszystkich 4 miast na wyspie przez parę godzin? Chce Ci się fejkować to sobie fejkuj, nie jesteś ani pierwszy ani pewnie ostatni, żeby to nie odbiło się na waszych graczach jak my za seryjkę po każdym z soja odpowiemy tym samym.

P.S. Kirifudu to może już lepiej nie budź
Pokaż mi naszego moralowca za murem, który w nocy lata co kilka minut. Bo ja o takiej sytuacji piszę.
Gram w to wiele lat i większość z Was mnie zna. Nie można mi przypisywać latania po nocach, fejkowania, gradowania, nawet nie latam za dnia by trafić jakiś off. Mnie interesuje rywalizacja polegająca na podbijaniu wiosek i wygraniu danego świata wedle jego założeń. Bo to jest gra strategiczna, a nie wojenna czy zręcznościowa.
Więc jeżeli ktoś mnie budzi po nocach na czyjeś polecenia czy za aprobatą, to będę dokładnie robił to, co skutecznie eliminowało nocne bezsensowne ataki i na Messynie, i tutaj. A czy Tobie się to podoba czy nie, to mnie w najmniejszym stopniu już nie interesuje. Napiszę jak Wy - wyłącz apkę, jak Ci ataki po nocach przeszkadzają.
 

DeletedUser32013

Guest
Ej dunker bo Michał Ci cuda rozwalił to jak będą dalej budzić to daj znać kumpel ich pobudzi tak o wszystkich po kolei, Pozdrawiam Hubi
 

DeletedUser29747

Guest
Problem z fejkowaniem jest taki, że ktoś kiedyś zaczął, ktoś inny się tymi fejkami sfrustrował, więc potem też fejkował kogoś, kto wcześniej tego nie robił, więc ten też zaczął itd...

Nie da się serio jakoś dogadać? :)
Najlepiej zanim ktoś mnie zacznie fejkować xD
 
Do góry