Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Topowy klub piłkarski.
Albo jesteś jednym z najlepszych zawodników, szybko się aklimatyzujesz czy nawet nie prezentując wielkich umiejętności jesteś idealnym uzupełnieniem składu.
Albo...no właśnie jesteś ekstraklasowiczem wyjeżdżającym za zachód, który narzeka, że treningi był za ciężkie,konkurencja zbyt mocna,język za trudny, a ty no co ty jesteś idealny - nie wiesz czemu nie wyszło.
Na discordy nikt nie każe wchodzić, z danymi osobami współpracować też nie.
No, ale jak nie pasuje dosłownie każdy w sojuszu to cóż.Można na koniec nie mieć sobie nic do zarzucenia ;)
Co to niby jest za wywód i co Ty chcesz tym wielce udowodnić ;p Ty chyba nie porównujesz Kroniki do topowego klubu piłkarskiego.
 
Topowy klub piłkarski.
Albo jesteś jednym z najlepszych zawodników, szybko się aklimatyzujesz czy nawet nie prezentując wielkich umiejętności jesteś idealnym uzupełnieniem składu.
Albo...no właśnie jesteś ekstraklasowiczem wyjeżdżającym za zachód, który narzeka, że treningi był za ciężkie,konkurencja zbyt mocna,język za trudny, a ty no co ty jesteś idealny - nie wiesz czemu nie wyszło.
Na discordy nikt nie każe wchodzić, z danymi osobami współpracować też nie.
No, ale jak nie pasuje dosłownie każdy w sojuszu to cóż.Można na koniec nie mieć sobie nic do zarzucenia ;)


Aklimatyzacja powiadasz , ależ ja dołożyłam starań mimo iż kilkanaście osób wziętych później do sojuszu będzie tu grało i grałam robiąc teren tzw plecków przecież :D

Wiem czemu nie wyszło
Granie pod siebie i krótkowzroczność was bo od początku była żelazna kwestia a mianowicie taka :
"Nie bierzemy grupek" oraz pytaliście na wapp czy bierzemy taką i taką osobą a później braliście grupki gdzie mi nie pozwoliliście wziąć na "starcie" dwóch kolegów a jedynie godziliście się na jednego

Wy sobie braliście z innych ekip grupkami wielce wpierw jednego , drugiego a jak to Janczysek odparł
Exel, Pepepe, Werka , YouW a nawet Nakath to Oni z Kroniki ale skądże oni grupką nie weszli przecież - a to STEK BZDUR co tu niedawno sam Misiu Fazy czyli Jon Snow podkreślił że grał kiedyś w KRONICE:) i sporo tu nowych ludzi wiec jak w koncu Kronika czy MIX KRONIKA XD :D :D :D

Mówisz o Topowym klubie sportowym - KRONIKA nim nie jest a zlepkiem :p
to już szybciej Grenwar zabrał więcej stałych graczy ze sobą niż Ty Oszczep ^^ :D


jeszcze jedno
- Każdy ma prawo gre skończyć jak chce i kiedy chce , a co wasze poszło w wasze ręce już dawno
 
Ty nigdy nie gralas w Kronice. Gralas w Psychozie i to jeden serwer nie dogrywajac go nawet do konca. Mysle, ze ja grajac i w jednym i w drugim sojuszu lepiej rozumiem jakie zmiany w nich zaszly na przestrzeni lat. Miedzy innymi zmiany w radzie, ale i skladzie osobowym. Tak, wiec mamy jak malo kto prawo do nazwy Kronika:)
 
Do góry