Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Naprawdę nie rozumiem o co chodzi z tą kroniką. (kurde napisałam z małej moze bana wyłapię hihihi?) Pewni gracze którzy dziś grają w sojuszu o nazwie Siepacze Kroniki ( teraz lepiej juz z duzej;p) grali ze sobą, przeciw sobie, poznali się tutaj. Niektórzy grali w Kronice, w Psychozie, w Hollywood, w Trzcicielach Bobrzego oręża czy tam bobrzej norki, itd itd. Ja grałam min. w No Merci, Psychozie, w jakichś Trzicielach, w Łowcach Snów, Semper Fidelis i jeszcze w wielu innych których nawet nie pamiętam lub nie chcę pamiętać. Teraz jest sojusz Siepacze Kroniki po co non stop mieszać światy i non stop mówić to już nie jest dawna kronika...ano nie jest - teraz to są Siepacze Kroniki i koniec kropka
 
Ostatnia edycja:
To jeśli jesteś takim dobrym śledczym i wiesz kto jest winien to fejkuj prediego a nie 30 osób bo po co :D:D:D :D Predi xD
Noo to do zooooo w nocy no dzisiaj jestem przygotowany wszyscy wstają i spiewają :pja tu jestem na wkacjach a zmuszasz mnie do wstawania nie po chrześcijańsku tak :p

XD pisał mi o tym to napisałem niech atakuje mi to nie przeszkadza tylko, żeby potem płaczki od was z kolei nie pisały o to, że ich budzimy (kacperek lan do ciebie będę dzwonił xd ) :d I tak jak pisałem na pv jest opcja wyłącz powiadomienia o atakach, więc na noc z niej można skorzystać tak jak Dunker tu już pisał wsadzić na noc 3 paki birek i kimka es . A krukowski sam chciał miasto to mu dałem więc nie widzę problemu z tym :rolleyes:

Aklimatyzacja powiadasz , ależ ja dołożyłam starań mimo iż kilkanaście osób wziętych później do sojuszu będzie tu grało i grałam robiąc teren tzw plecków przecież :D

Wiem czemu nie wyszło
Granie pod siebie i krótkowzroczność was bo od początku była żelazna kwestia a mianowicie taka :
"Nie bierzemy grupek" oraz pytaliście na wapp czy bierzemy taką i taką osobą a później braliście grupki gdzie mi nie pozwoliliście wziąć na "starcie" dwóch kolegów a jedynie godziliście się na jednego

Wy sobie braliście z innych ekip grupkami wielce wpierw jednego , drugiego a jak to Janczysek odparł
Exel, Pepepe, Werka , YouW a nawet Nakath to Oni z Kroniki ale skądże oni grupką nie weszli przecież - a to STEK BZDUR co tu niedawno sam Misiu Fazy czyli Jon Snow podkreślił że grał kiedyś w KRONICE:) i sporo tu nowych ludzi wiec jak w koncu Kronika czy MIX KRONIKA XD :D :D :D

Mówisz o Topowym klubie sportowym - KRONIKA nim nie jest a zlepkiem :p
to już szybciej Grenwar zabrał więcej stałych graczy ze sobą niż Ty Oszczep ^^ :D


jeszcze jedno
- Każdy ma prawo gre skończyć jak chce i kiedy chce , a co wasze poszło w wasze ręce już dawno
XDD z tego co się orientuje ale pewny nie jestem ale pepe to nigdy w kronice nie grał tylko u naleśnika na nysie ejro i olo też chyba nie a tym bardziej pilos, który też z nimi w pakiecie więc nie złe cyrki z tymi grupkami jak tu piszesz o braniu osób, a też była jakaś umowa o braniu grajków a tu ktoś słowa nie dotrzymuje :rolleyes: Werka to grała w kronice więc to jak najbardziej zrozumiałe, że gra z wami :D
 
Mi to Oszczep napisał przed wejściem że nie mieszają ekip żeby po wejściu zrobić fuzję z naleśnikiem, taka ciekawostka :rolleyes:


Proponuję utworzyć jakąś organizację, walczącą w imieniu osób oszukanych przez OsZczepCS , wspólnymi siłami puścimy go z torbami xd


Co ci mam powiedzieć sytuacja wymagała działania i myślę, że obie strony nie żałują.
A jak żałują to niech piszą po serwerze xD
 
Do góry