Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

otóż to, zasługujesz na like. Trzeba było nie latać po mnie tyczy się to moniksoniks i amarangolda to i ty byś dunkier nie miał kolona. A tak to możesz im podziękować. Przynajmniej dwie wioski na wyspie będę miał, no chyba że polecicie odbijać to też zapraszamy serdecznie.
Jak już mowa o dziękowaniu to veni nie zapomnij podziękować bo byś na 0 tylko wyszedł dzisiaj

otóż to, zasługujesz na like. Trzeba było nie latać po mnie tyczy się to moniksoniks i amarangolda to i ty byś dunkier nie miał kolona. A tak to możesz im podziękować. Przynajmniej dwie wioski na wyspie będę miał, no chyba że polecicie odbijać to też zapraszamy serdecznie.
Kolona bym nie miał, gdybym miał inny rozkład dnia i bym pomyślał trochę :p Albo miałbym jakąś szansę na obronę. Tak czy siak po wiosce.

Nie wiem o czym Ty mówisz. Ja jestem spokojnym graczem to ty wysyłasz 3h ataki po 11-12 ogni i latasz offem po całej wyspie wiedząc, że czuwam. Jak Twoje offy? Stałeczka z Kosałki wleciała?

Załączniki