Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Murem za Kacperkiem, te zasady co do karania powinny zostać zmienione tak samo jak zasady z współdzieleniem jak ktoś ma rodzeństwo co tez gra...
Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu: do której bramki co poniektórzy gole strzelaja :)
nie gniewaj się Predi, ale dajesz trochę do pomyślenia i jeszcze przynajmniej 1-2 osoby z futerek

aczkolwiek zdaniem Dark ja też dogaduję się z Kroniką :) i wcale nie stoje im ością w gardle bo dla mnie przesuwają biremy z jednego miasta do drugiego :) najwidocznie na moją prośbę :) ehhhh śmiech na sali i chichot losu w przestworzach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak się zastanawiam od jakiegoś czasu: do której bramki co poniektórzy gole strzelaja :)
nie gniewaj się Predi, ale dajesz trochę do pomyślenia i jeszcze przynajmniej 1-2 osoby z futerek

aczkolwiek zdaniem Dark ja też dogaduję się z Kroniką :) i wcale nie stoje im ością w gardle bo dla mnie przesuwają biremy z jednego miasta do drugiego :) najwidocznie na moją prośbę :) ehhhh śmiech na sali i chichot losu w przestworzach
Kacpra znam ponad rok i wiem, że gra bez żadnych wspomagaczy nawet klikera jak co po nie którzy ;) I dam sobie rękę odciąć i jak oszczep konto usunąć jak on coś miał nie legalnego. I Kacperek to spoko ziomek z którym aż miło grać ale tu niestety na tym świecie jest to nie możliwe :/ A to, że go bronię nic nie znaczy, że gram przeciwko wam po prostu sprawiedliwiej jest dostać wakacje za fejki niż za latanie na synchro. To nie jego wina, że ma talent by je robić a nie jak po nie którzy nie.
 

DeletedUser11447

Guest
Błagam Predi :) ja nie czepiam się pisowni, ale powtórz zasady pisania partykuły "nie" :)

a co do meritum sprawy - pewnie masz rację, ale ja nie znam na tyle Kacpra by tak twierdzić
przyznaję, zgłaszałam kogoś innego, ale widziałam jego grę wcześniej i wiem, że tak synchro robić po prostu nie potrafi
ponadto samo stawiające się straże itd. itp.
nie znam się na tych wspomagaczach, nie korzystałam nigdy i nigdy nie będę korzystała, ale słyszałam, że one i takie funkcje mają
 
Kacperek to nieokrzesany wojownik, przez niego więcej nie spałem niż przez przeciwników z innych sojuszy. A czy Kacper coś miał ? Na bank kto w dzisiejszych czasach nie śpi tyle godzin, na pewno w żyłkach płynęły pewne substancje wspomagające grę i obserwacje.
Budziłem się co 1,5h sprawdzić co tak cicho, czemu apka nie wyje xd śmieszna sprawa w sumie
 
Możemy wierzyć Kacprowi na słowo, bo wiadomo, że w głowie nikt mu nie siedzi. Ja mu wierzę, bo trochę czasu na dc spędziliśmy i wiem, jak wyglądała np. wczorajsza akcja pod bonus.
Poza tym - jaki jest sens przy ogarniętym graczu używania jakichś botów ? Straci wioskę ? No to sobie inną weźmie.

Najbardziej wnerwia, gdy ktoś ogłasza, że jesteś winny, a nie przedstawia żadnego dowodu. To nie są cywilizowane standardy.
Otóż to przecież wasza norma i wasze standardy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11447

Guest
To nie tak, że nie wiem zupełnie. Wiele lat temu, gdy to badziewie wchodziło na grepo też byłam namawiana. Znajomi pokazywali mi skriny, opisywali. Stąd wiem o funkcjach. I sądzę, że właśnie takie coś widziałam. Bo inaczej jak tłumaczyć takie diametralne zmiany w sposobie gry i "aktywności" gracza, jego sposobie działania? I to na takie działanie, jak działają niedozwolone programiki
 
Bo inaczej jak tłumaczyć takie diametralne zmiany w sposobie gry i "aktywności" gracza, jego sposobie działania? I to na takie działanie, jak działają niedozwolone programiki
Była taka jedna, co nas nauczyła z czujek korzystać xdd
Potem wystarczy zadzwonić i Kacper po kilku miłych słowach się rozłącza i wstaje.
Sg7GHKR.jpg
 
Do góry