Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jakby kogoś interesowało, tym razem poczekałem aż ten słup puści gryfa i dopiero zacząłem latać :))
2c45bcddd691ae3eb270feed85c1a256.png
 
Jakby kogoś interesowało, tym razem poczekałem aż ten słup puści gryfa i dopiero zacząłem latać :))
2c45bcddd691ae3eb270feed85c1a256.png
Oj Króliczku Króliczku bardzo chciałbyś być takim słupem jak ja…może wtedy zamiast wymyślać niestworzone bajki na mój temat potrafiłbyś po nocnych atakach przypilnować swoich miast, a nie dawałbyś się czyścić jak dziecko.

Okłamałeś ludzi że cię nagminnie fejkuję i zrobiłeś wielki nocny Sajgon „koalicja na Cahe”….. hmmm, chyba jednak coś nie pykło…… Z całej wielkiej koalicji w sądną noc poleciało 7 osób…. Ciekawe dlaczego? Może nie mogłeś przedstawić wystarczających dowodów i ci nie uwierzyli?

A może po prostu złego gracza sobie wybrałeś na ofiare? Nie znam ciebie ani ty mnie więc pozwól że ci kilka faktów przedstawięJ

Po pierwsze nie jestem zielonym graczem ale gram w grepo od 11 lat - nie jestem topowym graczem rzucającym się w oczy, szalejącym w rankingach, ale wielu mnie kojarzy – zarówno czerwoni jak i zieloni i wiedzą że nie budzę złośliwie z nocy (chyba ze ktoś zacznie) nie graduję (chyba ze ktoś zacznie), nie kłócę się, ni obrażam, nie strzelam fochów, nie wspomagam sie niedozwolonymi programami i wiele wiele innych rzeczy. Nawet nie wiesz ile ludzi po twojej nagonce na mnie napisało do mnie o co chodzi – bo przecież wiedzą jak gram i ze nie budzę złośliwie.

Po drugie jeśli grasz w taką grę to bądź przygotowany że będziesz atakowany – na tym ta gra polega

Po trzecie jeśli nie potrafisz pilnować miast po nieprzespanej nocy to nie atakuj przeciwników bo potem będziesz płakał na forum

Po czwarte – jeśli nocnymi atakami chciałeś mnie wystraszyć to przyjmij do wiadomości ze grałam w Łowcach Snów – nazwa nieprzypadkowa – większość akcji nocnych.

Przypominasz mi takiego chłopczyka który najpierw dokucza kolegom a jak w końcu mu wierdzielą to leci na skargę do mamusi żeby załatwiła sprawę

Na koniec powiem ci tylko tyle - odzajączkuj się ode mnie, zacznij grać jak facet bo na razie wydaje mi się ze mam większe cojones od Ciebie.
Przy okazji kilka zrzutów z ataków - kto tu kogo fejkuje?
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    65,6 KB · Wyświetlenia: 42
  • 2.jpg
    2.jpg
    78,2 KB · Wyświetlenia: 42
  • 3.jpg
    3.jpg
    73,9 KB · Wyświetlenia: 37
Ostatnia edycja:

DeletedUser27401

Guest
A ja powiem tak -to ja słup złoty ale jak mnie zdenerwujesz to zajadę na śmierć Trochę humoru ale do rzeczy ,do wrogich przyjaciół i do koalicjantów fejki są dla ludzi słabych i bezsilnych skończcie to bo to jest chore ,najpierw jeden się mądruje potem drugi fejki a może czas zacząć grać i zjechać wroga a nie błaznować .Nie lepiej pogadać tu na Fo o tym co nas otacza że cola drozeje , małpki drożeją ,że wszystko jest nie tak ludzie opanujcie się

Jeszcze wracająć do tematu wolałbym wejsć na fo i zobaczyc teksty typu amarndgold zabrał grenwarowi wiochę bo z cofki klina zrobił ale umiał pogratulować koledze udanej akcji - nie miło by było takie wpisy poczytać a nie spiny
 
Do góry