Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Siema - zgadniecie czyj cytat? xDView attachment 11812
Już nie raz Najbystrzejszy z kroniki czyli Oszczep udowodnił swoją ponad gimnazjalną wyższość intelektualną między innymi obliczając na kalkulatorze, że Fobia nie wygrała z nim na Berytros bo jak policzył, 5 graczy z Fobii było w składzie połączonego na koniec z koalicji sojuszu o połaczonych nazwach wszystkich sojuszy. Wtedy jego płytki umysł nie uwzględnił tego, że przez Pół roku Fobia lala jego sojusz, zdobywala kupe miast, wysp pod dominacje itp. Po prostu uznal, ze swiat wygrywa ten sojusz co ma najwiecej osob w skladzie koncowy.

Dziś kolejny przebłysk Oszczepa bo wstaje patrzy a Fobii brakuje w rankingu. Wiec chyba oczywiste, ze sie rozpadla bo Samiec nie umie prowadzic sojuszu. Proste i logiczne nie?

A teraz fakty. Odchodze z sojuszu bo nie chce dalej wspolpracowac z pewnymi graczami od sojusznika a mamy polaczone forum i wymieszanych ludzi wiec nie bede od razu kasowal wszystkiego bo moze ktos chce jednak z nimi wspolpracowac dalej.

Zakladam nowy sojusz i przechodza do mnie wszyscy chetni co sie na to godza. Przy okazji robimy selekcje i odswieżamy sklad.

Rada, ekipa sojusz ten sam pod inna nazwa i bez dzielonego forum.


No coż ale impotenci intelektualni beda teraz mowic, ze Fobia sie rozpadla itp.

Po prostu nie chcielismy miec polaczonego forum i odświeżyć skład.

Oczywiscie jak zwykle nie mam checi i czasu uczestniczyc w tym chlewie tutaj i nie bede dalej komentowal bo mam ciekawsze zajecia. Oszczep wstawaj zesrałeś się to byl tylko sen :D
 
Puszczają nerwy Samiczko?
W grze zlany.
W dyplomacji zlany przez całą koalicje.
W prowadzeniu sojuszu z dwóch sojkow zebrałeś 15 wiernych do końca.
I jak zwykle nie masz chęci komentować, ale wylazłes spod kamienia. A kamien musial byc ciężki skoro spadając poczynił takie szkody w twojej głowie, ze jeszcze masz czelnosc cos pisac.
Pozdrawiam Chłopiec i moj sojusz, ktory dwa miesiace temu pokonałeś:)
 
Do góry