Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11474

Guest
Panowie zupelnie neutralnie ..;:) tak naprawde uwazam patrzac na mape, ze Siepaczom idzie znacznie lepiej niz Wam ...tam gdzie mieliscie znaczna przewage teraz widze tylko wiochy Siepaczy ...obawiam sie ze w takim tempie do odpalenia dominacji za wiele Waszych wioch w poblizu moich paikow nie zostanie ...Mam tylko nadzieje ze macie jakis plan i nie poddacie tak latwo serwera tlumaczac sie pozniej ze Kronika podebrala Wam graczy i tym podobny bulshit ....Zawiazaliscie koalicje caly swiat, kontra *Kroniczka* i zenada bylo by gdybyscie go nie wygrali ....To moja personalna opinia ....
 

DeletedUser32386

Guest
Panowie zupelnie neutralnie ..;:) tak naprawde uwazam patrzac na mape, ze Siepaczom idzie znacznie lepiej niz Wam ...tam gdzie mieliscie znaczna przewage teraz widze tylko wiochy Siepaczy ...obawiam sie ze w takim tempie do odpalenia dominacji za wiele Waszych wioch w poblizu moich paikow nie zostanie ...Mam tylko nadzieje ze macie jakis plan i nie poddacie tak latwo serwera tlumaczac sie pozniej ze Kronika podebrala Wam graczy i tym podobny bulshit ....Zawiazaliscie koalicje caly swiat, kontra *Kroniczka* i zenada bylo by gdybyscie go nie wygrali ....To moja personalna opinia ....
Ja nie będę zdradzał szczegółów z tym to idź do Oszczepa on wie wszystko najlepiej zawsze, ale szanse są równe a zakładamy jako koalicja że 3-4 graczy nawet może się wysypać i pójść do kroniki na dominacje, bo wtyki pewnie jakieś mają. Inaczej wygrać by nie umieli ;)
 
Ja nie będę zdradzał szczegółów z tym to idź do Oszczepa on wie wszystko najlepiej zawsze, ale szanse są równe a zakładamy jako koalicja że 3-4 graczy nawet może się wysypać i pójść do kroniki na dominacje, bo wtyki pewnie jakieś mają. Inaczej wygrać by nie umieli ;)

Nie wszystko wiem najlepiej tylko przedstawiam swój punkt widzenia.
Nie jest moją winą, że nie potrafisz przedstawić swojego i musisz uciekać się do zaczepek w moją stronę.
 
Panowie zupelnie neutralnie ..;:) tak naprawde uwazam patrzac na mape, ze Siepaczom idzie znacznie lepiej niz Wam ...tam gdzie mieliscie znaczna przewage teraz widze tylko wiochy Siepaczy ...obawiam sie ze w takim tempie do odpalenia dominacji za wiele Waszych wioch w poblizu moich paikow nie zostanie ...Mam tylko nadzieje ze macie jakis plan i nie poddacie tak latwo serwera tlumaczac sie pozniej ze Kronika podebrala Wam graczy i tym podobny bulshit ....Zawiazaliscie koalicje caly swiat, kontra *Kroniczka* i zenada bylo by gdybyscie go nie wygrali ....To moja personalna opinia ....
Ale nie zauważasz, że gracze którzy będą przystępować do dominacji na miejsce straconej wioski biorą 3 następne. Parę wysp wypushowanych w nocy nic nie zmienia kiedy mamy dostęp do 3 mórz i pomoc innych sojuszy w zapełnianiu tych slotów.
 

DeletedUser32386

Guest
Nie wszystko wiem najlepiej tylko przedstawiam swój punkt widzenia.
Nie jest moją winą, że nie potrafisz przedstawić swojego i musisz uciekać się do zaczepek w moją stronę.
Nie będę pisał tutaj żeby być atakowany potem przez kogoś takiego jak ty, bo tylko tyle potrafisz. Mam swoje grono i wystarczy jak oni wiedzą ;)
 

DeletedUser11474

Guest
Vilkord nie przesadzaj ...;) Patrzac po statach Ty czy kilkunastu innych graczy jestescie sie liczacymi graczami do dominacji , gracze po 30 wioch ewentualnie moga wyzlomowac wojo i poprzejmowac sojuszowe paliki aby pozniej wspominac ze tez dolozyli cegielke do wygranej ....taka jest prawda ....

Ale nie zauważasz, że gracze którzy będą przystępować do dominacji na miejsce straconej wioski biorą 3 następne. Parę wysp wypushowanych w nocy nic nie zmienia kiedy mamy dostęp do 3 mórz i pomoc innych sojuszy w zapełnianiu tych slotów.
Pysio mam nadzieje ze masz racje oraz ze Wasza strategia przyniesie oczekiwane rezultaty ....czas okaze ktory z sojuszy obral lepsza taktyka aby wygrac serwer ...
 
Już nie raz Najbystrzejszy z kroniki czyli Oszczep udowodnił swoją ponad gimnazjalną wyższość intelektualną ...

Pozwolę sobie wrócić, bo jeżeli mówimy o "ponad gimnazjalnej wyższości" to zapiszmy ją nierozłącznie ;)

Tymczasem odstawiając żarty na bok i mówiąc już całkiem serio, to nigdy nikt nie dowiedzie swojej wyższości, ujmując innym - wręcz przeciwnie. Dlatego chcąc coś udowodnić może warto pisać o samych faktach, nie obrażając nikogo, no chyba że już nikomu tutaj nie zależy na normalności.

Pozdrawiając wszystkich życzę więcej dystansu do życia grepolisowego ;)
 

DeletedUser32016

Guest
Panowie zupelnie neutralnie ..;:) tak naprawde uwazam patrzac na mape, ze Siepaczom idzie znacznie lepiej niz Wam ...tam gdzie mieliscie znaczna przewage teraz widze tylko wiochy Siepaczy ...obawiam sie ze w takim tempie do odpalenia dominacji za wiele Waszych wioch w poblizu moich paikow nie zostanie ...Mam tylko nadzieje ze macie jakis plan i nie poddacie tak latwo serwera tlumaczac sie pozniej ze Kronika podebrala Wam graczy i tym podobny bulshit ....Zawiazaliscie koalicje caly swiat, kontra *Kroniczka* i zenada bylo by gdybyscie go nie wygrali ....To moja personalna opinia ....
dobra, czyli miałem rację ze jestes tym lewoprawo xd a się przynac nie chiałes
 
Do góry