Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Zaznacz, że ten sojusz składa się z ekip takich jak kronika grająca wokół oszczepa, naleśniki, the haters, resztek świnek i kogoś tam jeszcze. Wygrało Veni, a to że kilka osób do nich przeszło na ostatni skok to inna sprawa.

Może was zaskoczę, ale od 3 miesięcy planujemy podejść razem do dominacji i przed jej startem też się połączymy w jeden sojusz :eek:
 

DeletedUser32386

Guest
Poziom wysoki, zaangażowanie pod względem aktywności już nie do końca jeżeli jeden sojusz postawił tak wysoko poprzeczkę, że trzeba pół parafii zawołać do walki o miejsce.
Teraz już tylko palić złote i chillerka
No widzisz potrafimy się dogadywać jako koalicja i nasz plan który konsekwentnie realizujemy przynosi dobre rezultaty. Tą parafię mamy dość sporą więc mamy możliwości jakiegoś manewru ;)
 

DeletedUser32386

Guest
Zaznacz, że ten sojusz składa się z ekip takich jak kronika grająca wokół oszczepa, naleśniki, the haters, resztek świnek i kogoś tam jeszcze. Wygrało Veni, a to że kilka osób do nich przeszło na ostatni skok to inna sprawa.

Może was zaskoczę, ale od 3 miesięcy planujemy podejść razem do dominacji i przed jej startem też się połączymy w jeden sojusz :eek:
Jeszcze chłopaki haha
Ale królik zaraz napiszą pewnie że to sami gracze do nich przychodzili. Więc skoro tak to my też sami przechodzimy tam gdzie trzeba haha
 
Zaznacz, że ten sojusz składa się z ekip takich jak kronika grająca wokół oszczepa, naleśniki, the haters, resztek świnek i kogoś tam jeszcze. Wygrało Veni, a to że kilka osób do nich przeszło na ostatni skok to inna sprawa.

Może was zaskoczę, ale od 3 miesięcy planujemy podejść razem do dominacji i przed jej startem też się połączymy w jeden sojusz :eek:
Nie wiem czy chciałeś zabłysnąć czy co, ale żadna nowość, że chcecie się połączyć pod dominację.
A co do tego kto pod kim gra to chyba nie zauważyłeś ale nie ma tu sojuszu The haters czy świnek że rotujemy zawodnikami jak chcemy. Kto chce niech sobie przechodzi pod event ale mi chodziło o to, że żaden sojusz solowo nie jest w stanie nawet dogonić w konkurencjach nas. System pozwala na taki rodzaj grania w tym evencie to korzystacie i tyle
 
Obyście zawsze grali w takim gronie bo może być lipa na kolejnych światach jak zabraknie kilku osób w tej waszej wielkiej rodzinie :rolleyes:
Do dominacji tez podejdziemy jako jeden sojusz a nie koalicja, proszę nam wtedy nie wypominać że parę godzin wcześniej byliśmy w innych sojach :D
 
Nie za bardzo rozumiem waszej filozofii, wg niej to powinnam grać ciągle w No Mercy (bo tam zaczynałam) a potem przestać grać bo ludzie przestali grać i nie da się stworzyć tego samego?
Na każdym świecie tworzy się nowy sojusz - jeśli akurat kilka osób wcześniej ze sobą grało to fajnie, jeśli nie to się na danym świecie się ze sobą zgrywają.
Co to dominacji to tak jak napisałeś - u was podejdzie jeden sojusz złożony nie wiadomo z ilu sojuszy (nazwę już macie?) u nas podejdzie sojusz - Siepacze Kroniki.
 
Co to dominacji to tak jak napisałeś - u was podejdzie jeden sojusz złożony nie wiadomo z ilu sojuszy (nazwę już macie?) u nas podejdzie sojusz - Siepacze Kroniki.
A u nas sojusz pod jakąś tam nazwą, i nie żaden złożony z kilku różnych bo nie jest ważne, czy ktoś gra u nas dzień, pięć czy pięć miesięcy :) Już rozumiesz?

Dobrze że ty masz te swoje grono WIERNYCH graczy XD
Co, nadal piecze ten blok na wa? Mi osób z którymi mogę pograć nie braknie, z tobą każdy bez wyjątku nie chce mieć już nic wspólnego xd
 

DeletedUser32016

Guest
A u nas sojusz pod jakąś tam nazwą, i nie żaden złożony z kilku różnych bo nie jest ważne, czy ktoś gra u nas dzień, pięć czy pięć miesięcy :) Już rozumiesz?


Co, nadal piecze ten blok na wa? Mi osób z którymi mogę pograć nie braknie, z tobą każdy bez wyjątku nie chce mieć już nic wspólnego xd
A ja wiem pod jaką nazwą ta koalicja pysia się połączy... Kocimiętka
 
Boli to Cię to, że jedyne co możesz robić to skomleć na ogólnym jaki jestem zły bo wyleciałeś za pajacowanie, po tym jak dostałeś z 5x ostatnią szansę. Z resztą kto miał z toba chociaż przez chwilę doczynienia wie jaki jesteś i ile jest warte twoje gadanie :D
 

DeletedUser32016

Guest
A jak już Paweu znów będziesz szukać ratunku na kolejnym serwerze to myślę że znajdziesz sposób na skontaktowanie się mimo że dosłownie wszędzie jesteś poblokowany
 
Do góry