Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Sojusz z nazwy tylko będzie bo pod dominację to raczej będzie tylko ten 'zlepek' koalicji gdzie reszta podstawy soja pójdzie w odstawkę, pod cuda by się to sprawdziło każdy by skorzystał, ale nie ma co trzeba pochwalić gdzie indziej znajdziesz tyle darmowej siły roboczej, która grzecznie później odda miejsce komuś z góry
Tak jest Panie Rumcajs00
 
Przypomnę to co pisałem na kilkaset stron temu, ja swoje mieczyki oddam z uśmiechem jeśli będzie potrzeba a dzięki temu nie wygracie. Podobnie większość graczy grających po naszej stronie, włącznie z osobami których w życiu byście nie podejrzewali o takie "poświęcenie" :>


No wiemy wiemy, że my gramy, by grać, a wy po to żebyśmy nie wygrali xD
 
Nie zrozumiałeś, napisałem że oddam jeśli będzie taka potrzeba a dzięki temu nie wygracie. Raczej mieszczę się w sojuszu dominacyjnym i wszedłem tu po mieczyki ale chodzi o fakt, że ważniejsze od wygrania przez pojedyncze osoby tego świata jest to, żebyście wy tego nie zrobili.
 

DeletedUser32386

Guest
Przypomnę to co pisałem na kilkaset stron temu, ja swoje mieczyki oddam z uśmiechem jeśli będzie potrzeba a dzięki temu nie wygracie. Podobnie większość graczy grających po naszej stronie, włącznie z osobami których w życiu byście nie podejrzewali o takie "poświęcenie" :>
Mistrzunio może się wypowie co do mieczyków :)
 

DeletedUser15394

Guest
Co do dominacji jak komuś zależało na mieczykach to powinien się wykazać że mu zależy a nie z 30 miastami domagać się nie wiadomo czego, pisząc że inni idą w odstawkę na dominacji to za mocne słowo już po tylu serwerach większość powinna wiedzieć że dominacje wygrywa się układami

Osobiście wolałbym żeby nikt jej nie wygrał
 
Co do dominacji jak komuś zależało na mieczykach to powinien się wykazać że mu zależy a nie z 30 miastami domagać się nie wiadomo czego, pisząc że inni idą w odstawkę na dominacji to za mocne słowo już po tylu serwerach większość powinna wiedzieć że dominacje wygrywa się układami

Osobiście wolałbym żeby nikt jej nie wygrał
Idą w odstawkę to za mocne słowa? Piszesz że wygrywają układy a więc część osób musi pójść w odstawkę żeby osoby z układów wbiły.
 

DeletedUser29689

Guest
Ja prawie bez żadnego złomu i grając prawie tyle co nic mam około 60 slotów czyli taka najnizsza granica więc da się wystarczy chcieć
Racja ja także bez złomu, 70 slotów. Da się ale jakby teraz przyszedłby mi taki Jan Kowalski na którym zezłomowali by X wojsk to byłoby mi bardzo przykro że taki Jan Kowalski wyrzucił mnie z głównego składu na dominacje.
 

DeletedUser15394

Guest
Chodzi mi o układy sojuszowe jak np było na synopie.. ale może tego nie będę wspominał kto wie ten wie, jak napisałem wyżej jak ktoś bardzo chciał mieczyków to był w stanie zrobić te minimum 60 slotów bez złomu, co do wystawiania ludzi to na nowym systemie bardziej się znają na tym bo tam po 4 sojusze są zakładane
 
Racja ja także bez złomu, 70 slotów. Da się ale jakby teraz przyszedłby mi taki Jan Kowalski na którym zezłomowali by X wojsk to byłoby mi bardzo przykro że taki Jan Kowalski wyrzucił mnie z głównego składu na dominacje.
Jeszcze należy brać pod uwagę sytuację w której się znajdujemy i zastanowić, czy mamy pewną wygraną czy raczej musimy o nią jeszcze powalczyć, złom na predim jak dzisiaj da nam gracza, który i tak mieściłby się w dominacyjnym a tak wejdzie do niego z 90-100 slotami, co da nam jakiś tam komfort. Poza tym zgadzam się z tym co napisałeś :D
 
Do góry