Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser32386

Guest
No sęk nie w tym, że wygracie jako koalicja.Chociaż i to pewne nie jest. 50 na 50 na teraz.
Chodzi o to, że Ci którzy u was zostali nie będą traktowani już jako równorzędny partner koalicji, a raczej jako ktoś na łasce sojuszy od których miesiąc temu byliście silniejsi.
Tobie to może Vilkord nie przeszkadza, bo uginasz się jak wiatr zawieje, ale osobom dowodzącym sojuszem powinno zależeć na tym, by miał się on w jak najlepszej kondycji do samego końca.

Są tu jacyś bukmacherzy??? Bo nie wiem na kogo stawiać jeśli chodzi o wygranie dominacji.
 

DeletedUser11447

Guest
Jeszcze 9 dni życia nam zostało :x
9 dni, only???? czemu akurat 9? przecież koty przykładowo mają aż 7 żyć - a to przecież też zwierzątka futerkowe
więc jak jedno życie DZIAB to trzeba drugie załadować i po problemie :) z tą dominacją to chyba się trochę pobujamy i te parę żyć będzie potrzeba wykorzystać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Oszczepku a Ty grozisz? smucisz się? czy może irytujesz?
w każdym razie nie spinaj się tak, bo to szkodzi jednak :)
a tu przed nami jeszcze tyle gry na tym serwerku, trzeba oszczędzać siły i chęci
 
Oszczepku a Ty grozisz? smucisz się? czy może irytujesz?
w każdym razie nie spinaj się tak, bo to szkodzi jednak :)
a tu przed nami jeszcze tyle gry na tym serwerku, trzeba oszczędzać siły i chęci


Ja się nigdzie nie spinam.
Chciałem się tydzień temu wymienić poglądami z kolegą to stwierdził, że nie będzie marnował na mnie czasu, a teraz marnuje.
Co do spinania się na grze to nie ja zmieniam nazwy miast jak seria z karabinu to może weź sobie swoje słowa do serca;)
 

DeletedUser11447

Guest
No tu może i masz rację Oszczep, że bawię się nazwami miast :) ale ja to po prostu lubię, a nie dlatego, że się spinam
ja to na luzie jestem totalnym; a zwłaszcza dzisiaj
Ty chcesz podjąć konwersacje na FO a ja lubię tekstem strzelistym poprzez nazwę miasta dać coś do zrozumienia :)
 

DeletedUser11474

Guest
tomaszek70 kret z futerek mówi że masz złote zmysły, może o tym podyskutujemy :D:D:D
haha a mam i to dwie sztuki ... :) jak dziadek by podwoil to haha ladne parych dni zlomowania ...:cool: sam nie jestem w stanie policzyc ile slotow szlo by z tego nabic ....a co najsmieszniejsze to zlote dzialaja na transy i kolony czyt. najtansze jednostki w najlrotszym czasie ...:)
No to juz podyskutowalismy ...;)
 

DeletedUser29689

Guest
haha a mam i to dwie sztuki ... :) jak dziadek by podwoil to haha ladne parych dni zlomowania ...:cool: sam nie jestem w stanie policzyc ile slotow szlo by z tego nabic ....a co najsmieszniejsze to zlote dzialaja na transy i kolony czyt. najtansze jednostki w najlrotszym czasie ...:)
No to juz podyskutowalismy ...;)

Ten, kto nie umie rozstać się z cennymi rzeczami w potrzebie, sam nakłada sobie kajdany :D
 
Do góry