Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Trzeba być mega pustym człowiekiem aby jedyny sens gry widzieć w strzelaniu piorunami. Dla mnie to totalnie nic nie znaczy, ale głupiego człowieka żal bo musi być taki bardzo nieszczęśliwy i pokręcony psychicznie aby paść swoje ego czymś takim. Są zdecydowanie fajniejsze cele w grze i w życiu. Tylko głupi i zakompleksiony może czerpać z tego radość
kto się przezywa ten tak samo się nazywa, es
 
Trzeba być mega pustym człowiekiem aby jedyny sens gry widzieć w strzelaniu piorunami. Dla mnie to totalnie nic nie znaczy, ale głupiego człowieka żal bo musi być taki bardzo nieszczęśliwy i pokręcony psychicznie aby paść swoje ego czymś takim. Są zdecydowanie fajniejsze cele w grze i w życiu. Tylko głupi i zakompleksiony może czerpać z tego radość
Co kto lubi. Ty np tracisz miasta a w zamian podbijasz sobie nowe z rozbiórki. Widzisz w tym sens a ja np nie i tak grać bym nie mogła.
 

DeletedUser15394

Guest
siema siema szybko przeczytałem te 40 stron i ... nudy. Pare memów, głupie rapki słupa mistrzunia co sie chwali ile to irem nie zbił na bonusach jakimś jelonkom bez tarana.
Turas na "emeryturze" to nuda. Zaraz dominacja może coś się ruszy ;)
Nie no ale większego słupa od wody to nie ma, szanujmy się, biremy były w 100% kroniki więc nie wiem czy jelonki
 
Trzeba być mega pustym człowiekiem aby jedyny sens gry widzieć w strzelaniu piorunami. Dla mnie to totalnie nic nie znaczy, ale głupiego człowieka żal bo musi być taki bardzo nieszczęśliwy i pokręcony psychicznie aby paść swoje ego czymś takim. Są zdecydowanie fajniejsze cele w grze i w życiu. Tylko głupi i zakompleksiony może czerpać z tego radość
Witam.
Jestem założycielem sojuszu Pati Szaleto czyli gildii potężnych szamanów, proszę tak brzydko nie pisać o naszej pasji bo inaczej się pogniewamy.
 

DeletedUser11447

Guest
Wasze miasta Weroniko też zabieram. A Wy cóż - tylko na nocki czekacie i okazje. Inaczej widać Wam jakoś nie idzie. Notabene - ciekawe czy apka tak działa i u Was, jak u nas.
 

DeletedUser11447

Guest
Na żywca kilka miast Ci zabraliśmy akcjami wieczornymi, gdzie robiłaś cofki w sekundę kolona, więc o czym Ty piszesz
Owszem, wszystko się zgadza. Nie zapomnij jednak, że w tym samym czasie inni puszczali multum ataków na miasta w innych regionach, a czasami szło po kilka kolonów w ostępie max kilku semund. Nie zapomnij, że jakimś cudem w sekundzie kolona mieściło się Wam i po 15 a nawet więcej wsparć. Więc moja cofka czy klin niewiele dawały. Już pomijam fakt, że lagował mi się nawet komputer i całe grepo bo za dużo do przetrawienia. Kompa mam nie byle jakiego, ale działanie serwera bywa nie za ciekawe. Zdarzało się, że po minucie dopiero miałam rapek. Wprawdzie nie tak jak na dawniejszych cudakach, gdzie rapki dostawało sie po 5 minutach i dłużej, ale też dobrze nie było.
I tez przy jednym mieście miałam bardzo dziwną sprawę, bo ustawiłam porządnego klina, który na konwerterze wchodził przed kolonem. W tym czasie atakowaliście inne miasto, więc uznałam, że skoro tu klin i wiedziałam jaki leci kolon to luz, skupiłam się na innym mieście. Moje zdziwienie było niezmierne, gdy okazało się, że klin jakimś cudem znalazł się nie przed kolonem, a za kolonem. To było mega złe doświadczenie.
 
Do góry