Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

No to teraz ja jeszcze napiszę do kompletu:) Można się sprzeczać na temat mechanizmu wyboru wysp do dominacji, na temat gruzowania, na temat poziomu graczy, waleczności itp itd. Fakt pozostaje faktem ze mieczyki zdobyliście Wy i za to graty.
Ale mimo iż ten świat przegraliśmy w znaczkach, nie uważam go za nieudany. Wy macie mieczyki my mamy sojusz:) Musze przyznać, że dawno już nie grało mi się tak dobrze, chociaż po tylu latach raczej to pykanie ze znajomymi niż mocna gra:) Brzuch do dziś mnie boli ze śmiech po dc. Mało było kłótni, mało fochów, toksyczne osoby dość szybko się wykruszały, a nowe nabytki okazały się bardzo sympatyczne. chociaż na początku podchodziłam do tego z "pewną nieśmiałością" Ale myślę że całkiem dobrze zgraliśmy się. Dziękuję więc wszystkim koleżankom i kolegom za taką fajną atmosferę i mało negatywnych emocji.
Dziękuję również przeciwnikom za grę, niektórzy okazali się naprawdę ludźmi na poziomie chociaż w innych barwach:)
Dzienki
ps
OsZczepCS Mimo porazki mam nadzieje ze dalej bedziesz prowadzil sojusz, nigdzie mi sie tak fajnie nie gralo :p.
Pozdrawiam Kacperka <3 i Krugera za piekne wspomnienia i akcje
 
Jako dla gracza roku, Oszczep powinien wypłacić większe odszkodowanie za szkody moralne, albo chociaż jakieś 'szkodliwe' do wypłaty dodać, wtedy będzie można tuningować
 

DeletedUser31082

Guest
Ja tam jestem wdzięczna że nam się nie kazali złomować, nawet jeśłi przez to mielismy mniejsze sznase. Na Dimale tez odmówiłam. To ni dla mnie:) Więc skuli mnie i moich dziecków Oszczep moze dalej rządzić:)
To nie miało żadnego znaczenia bo po prostu nie mieliście gdzie podbić tylu miast a sloty i tak mieliscie. Nie wspomne, ze co jak co ale wy pierwsi zlomowaliscie ta wasza trojke odwaznych co na zapleczu walczyla na niskim poziomie czyli gejron, pepe i jeszcze jeden. Ale to juz omawialismy nie raz. No i prosze cie, to, ze Ty nie musialas zlomowac nie oznacza, ze nie zlomowaliscie po prostu nie masowo bo po co jak jest limit zmyslow i nie trzeba wiele by go wypelnic. Może nie zlomowaliscie duzo tak jak i Fobia ale zlomowaliscie. Wystarczy przesledzic wyjscia i wejscia w sojuszu oraz przyrosty punkto.

Juz serio ciezko sie czyta te wszystkie tlumaczenia... No serio sa tez inni dobrzy gracze i sojusze i nie zawsze sie wygrywa. Nikt nie wygrywa zawsze...
 
Turek, ale nikt z nas nic nie mowi i nie płacze, bo przegraliśmy, bo hur dur bur, tylko Ty tak to wszystko wyolbrzymiasz, próbując nam wmówić na siłę, że to robimy, kiedy my jedyne, co sobie robimy - to żarty i memy na każdym kroku z tego, co piszesz xD Nawet Pysio to zrozumiał, a Ty dalej swoje. Jakbyś na siłę szukał atencji, żebyśmy nie wiem, odpisali na Twoje zaczepki. Patrz złapałeś mnie, odpisałam, lepiej się z tym czujesz? :D Już mi się lepiej Marty posty czyta, niż Twoje, a Ty ciągle o tym samym.


Turek Ty ciągle o tym grepo i grepo, jakbyś zagrał w takiej ekipce jaką mieliśmy tutaj to byś patrzył na tą grę z innej perspektywy. Najmilej wspominam jak Dzidowiec płakał że rzucamy mu błyski xd

Za takiego Dzidownika, nic nie robiłam.
 
Do góry