Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

To nie była akcja, to była zwykła zabawa na nabijanie pw do strategii i tyle
Też miałam zmysły, Ciekawe kto więcej nabił. Już nie wspominając o tych atakach rydkami w bonku za które wpada prawie 1k na zmysłach
Nie wiesz co piszesz :) Weronika na pewno nie jest nieszczęsna i jestem pewna, że za takową się nie uważa. No łasa jestem, bo to w końcu dominacja a zmysły trzeba nabijać do końca jak jest możliwość. Ja się nie złomuję, więc trzeba kombinować :)
Szczerze to festyny są bardziej op. Jak celujesz wsparcia to tylko się ośmieszasz.
 
Odpowiem tylko Weroniczce: Weroniczko, może i jestem totalne zero jeśli chodzi o moje umiejętności, ale wytłumacz mi czemu w takim razie taka pełna STÓWA, za którą zdaje się uważasz nie umiała po prostu wstawić klocka w miastach na Waszej, zupełnie Waszej wyspie poza moimi przybłędami - mieścinami?
Nie wiem czy udajesz glupka czy nim jestes? przeciez ty w kazdej swojej frontowce mialas stalke calej kolacji??? Bardzo sie dobrze porownalas do Weroniki ktora cie zjada na sniadanie, mimo ze nie jest pelna stowka jak ja ;>, chociaz ja bym ci tam dal punkt za aktywnosc.
Ps
Nie martw sie weronika jest lepsza od wiekszosci dziewczyn w grepo oprocz oczywiscie moich dwoch zon
GreatJ i zUaPanienka
Pozdrawiam
 

DeletedUser11447

Guest
Raportowałam Pogrom Twój post za wyzwiska. Widać nie umiesz rozmawiać normalnie i bez wyzwisk. Tyle w temacie
 
Do góry