Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

The Helios, Zepelin, **Zepka**, *Dark Angel*.
to nowe określenia na :
1724ef8a5053fdba762fe785c72d3bae.jpg
 
Weronika, Od kiedy wywołanie kogokolwiek do odpowiedzi jest wynikiem obsesji ? xd
Wywołałam Cię bo podajesz się za prawą osobą, która brzydzi się kretami i z czystym sumieniem ich ujawnia a ,że twój kolega poruszył ten temat :)
Bez obaw liczyłam się z tym, że nie będziesz miała odwagi jak zwykle prawdy napisać .
 
Adaśko - To było o tobie ? Taki z Ciebie wojak a jakoś nie przypominam sobie, żebyś mi miasto zabrał ,poza miastami na skałce, które po dojściu Artera do was były mi zbędne
 
Ostatnia edycja:
Adaśko - To było o tobie ? Taki z Ciebie wojak a jakoś nie przypominam sobie, żebyś mi miasto zabrał ,poza miastami na skałce, które po dojściu Artera do wasi były mi zbędne

xD straciłaś wszystkie które miałaś obok mnie:) poza tym wszyscy czerwoni obok mnie stracili wioskę na moją rzecz więc nie musisz się tym chwalić, nie byłaś jedyna

ps nie wiem czy nie tracąc ani jednego miasta przez cały serwer mogę się zaliczać do słupów:) choć chciałbym bo to zacne grono
 
Przed chwila jeden z kroniki pisal, ze przegrali bo zle wylosowalo wyspy na dominacje a nie dlatego, ze przeciwnik byl lepszy. No jak widzisz mentalnie kronika nadal nie czuje sie gorsza po prostu system mial polosowac wyspy jakie bystrzak wyznaczyl a okazalo sie, ze tak sie nie stalo;p


Takze niech kronika wraca pod kamien i pogodzi sie z tym, ze byli slabsi i wtedy nie bede musial tu nic pisac;p przegrywa slabszy a nie lepszy aczkolwiek kronika tworzy tu alternatywna rzeczywistosc.

A jeszcze jeden z kroniki napisal, ze przegrali bo mieli mniej graczy a to, ze predzej wyeliminowalismy tych graczy z ich koalicji to juz zapomnial wspomnieć.

Po prostu kronika podaje informacje o tym swiecie jak pasek TVP.
Tak byliście lepsi, bo nie znamy jeszcze tego uczucia jak to jest stracić tyle miast na rzecz 1 sojuszu
4 gęstość
To jak w końcu było? raz piszesz, że sami rozebraliśmy naszych sojuszników a teraz piszesz, że to jednak ty ich wyeliminowałeś
 
Co to jest AQ? :) wiem co to jest IQ, EQ, ale AQ to nie bardzo, nie na czasie jestem. Wywołałaś Werę, bo jej zazdrościsz, koniec, kropka.
 
Do góry