Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser27702

Guest
ja tam nie blokuję nikogo ale inni mnie i owszem :)
ale to zawsze działa do czasu hihi
 

DeletedUser11447

Guest
No to ostatnie miasto, ale w końcu niestety nie było już możliwości. No gratuluje bo jak mam chociaż wojska z wioch rolniczych i nie leci za dużo a siedzę przy komputerki to się wybronię i tymi wojskami z wioch :) Tyle razy to praktykowałam na tym serwie, że heya

ale fajnie było, także dzięki wielgachne
 

DeletedUser11447

Guest
no napakowałam i jeszcze naokoło mam pegazy :) tylko tak mam od Was godne pw jak walicie w te murki i wieżyczki i w te wojska
ale udało się Wam jaskinię wyczyścić i już nie chce mi się do niej ładować
 

DeletedUser27702

Guest
pamiętaj...jak Cie widzą tak Cię piszą...tyle że nie zawsze to prawda :)
 
Matko jakie miłe rozmowy na koniec...no koniec świata normalnie....a fakt:) rzeczywiście koniec:)
Jak to mówią szanuj wroga swego możesz mieć gorszego:)
Ja jak już piałam bardzo miło będę wspominać ten świat - głównie dzięki atmosferze, starym piernikom oraz nowo poznanym wafelkom,
Ale trzeba docenić ze to nie jest gra jednostronna więc i dzięki drugiej stronie też ....
 

DeletedUser31082

Guest
Lubię Was wkurzać :) do tej pory "odwdzięczaliście się" bardzo pięknymi punkcikami. Przeważnie kilka miast po Waszych mega akcjach mogłam zgarnąć. Także no - dzięki Weroniko, jestem bardzo wdzięczna bo dzięki Wam jestem w dominacji :)

A teraz ja jak mogę, to też zadam pytanie i liczę na równie szczerą odpowiedź, bo ja odpowiedziałam bardzo szczerze, więc liczę na to samo. Proszę odpowiedz mi, od kogo dostałaś kopię mojej wiadomości? Pewnie nie odpowiesz, wykręcisz się jak zwykle, ale pomyśl - co Ci teraz zależy? Nie uważasz, że nieuczciwych trzeba wskazywać? No chyba, że popierasz nieuczciwość, cwaniactwo.
Wiec teraz pokaż - jaka jesteś prawdziwie.
Pisze cos o popieraniu nieuczciwosci osoba co nie ma zasad i gra w najbardziej cziterskim sojuszu na gp, ktory slynie z brudnych zagrywek:D

Ale Weronika juz jest znana z tego, ze lajkuje wulgarne wyzwiska na swoich wrogow a przylatuje z placzem na FO wstawiajac pw jak ktos jej cos niemilego pisze. Wytyka innym przejscie do wroga a sama zaczela kariere w kronice zdradzajac sojusznikow i przechodzac do wroga.

Ta kobieta jest fenomenalna xD ale oczywiscie idealnie pasuje do reszty kroniki z FO.
 
Do góry