Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Panowie, spokojne emocje. Pamiętajcie o tym, że prawdziwego mężczyznę nie rozpoznaje się po tym jak rozpoczyna grę, ale po tym jak gra i jak kończy :) Proponuje, abyście to sobie wzięli do serducha, a nie trwonili emocje i złoto na jakieś śmieszne początki, które w dalszej perspektywie nic nie znaczą.

Witaj Adasiu. Jeszcze w to pykasz?
 
Panowie, spokojne emocje. Pamiętajcie o tym, że prawdziwego mężczyznę nie rozpoznaje się po tym jak rozpoczyna grę, ale po tym jak gra i jak kończy :) Proponuje, abyście to sobie wzięli do serducha, a nie trwonili emocje i złoto na jakieś śmieszne początki, które w dalszej perspektywie nic nie znaczą.


Dobry początek nie jest zły, a my tutaj tak tylko sobie dyskutujemy, żeby aktywność na forum była :p
 

DeletedUser11447

Guest
Owszem, da Ci jakąś przewagę na chwilę. Jak chcesz wygrać, to zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie za bardzo realizacja tego celu zależy od faktu, czy pierwszy dzień zakończyłeś jako top 1 czy top 40. Ważniejsze jest to, jak będziesz systematyczny, ile poświęcisz czasu, ile masz czasu na grę i przede wszystkim jakie posiadasz umiejętności. Ja dużo lat poświęciłam na tą gierkę, wielu nicków teraz nie kojarzę bo starzy wyjadacze wykruszyli się, znudzili itd. Mi się jakoś zachciało zajrzeć i stwierdzam, że nie wiele się ta gra zmienia tak naprawdę i nowi ludzie jakby podporządkowują ssię do starych norm, zasad, reguł i ogólnie do starej rzeczywistości grepolisowej.
 
Można jak najbardziej :)
Dzięki za odp Teo :) Pogrywasz tutaj?
Wszystko można :D jak coś będzie źle to Pan misiek super moderator Ci pomoże w razie problemu :)
Pan misiek mam nadzieję , że przekazał foto mojej ceraty wyższej instancji :) Misiek oczywiście wielki szacuneczek :)

Chciałem zagadać jak Lewy do Modera o wiek pytać, ale Marta weszła i wybiła mi to z głowy :)
Jakieś zorganizowane grupy już wbiły na serwer?
 
Do góry