Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34522

Guest
Chłopaki zamiast na forum głupoty pisać to oczujkujcie kolegów z soja :)
gt671Z7.png
 

DeletedUser31082

Guest
Kronice się złoto na mityki skończylo, że nie odbijali miasta dziś rano ?

Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze jak skoncza sie mityki to beda tracic kilka miast dziennie? Przynajmniej tyle tych kolonow wpuszczaja i nie potrafia sie bronic ale jak juz pisalem wczesniej, ze tylko niewielka czesc graczy Kroniki umie walczyc i sie dobrze bronic cofkami a reszte chroni event i kliny kolegow.

Tak tak wiem u nas w sojuszu tez.
 

DeletedUser34522

Guest
Kronice się złoto na mityki skończylo, że nie odbijali miasta dziś rano ?

Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze jak skoncza sie mityki to beda tracic kilka miast dziennie? Przynajmniej tyle tych kolonow wpuszczaja i nie potrafia sie bronic ale jak juz pisalem wczesniej, ze tylko niewielka czesc graczy Kroniki umie walczyc i sie dobrze bronic cofkami a reszte chroni event i kliny kolegow.

Tak tak wiem u nas w sojuszu tez.
No jak w każdym soju, jak to Kacperek kiedyś powiedział, nie każdy musi grać na froncie żeby być dobrym graczem. Zobaczymy, kto jak sobie poradzi po evencie bo sytuacja może się mocno zmienić
 

DeletedUser29689

Guest
Kronice się złoto na mityki skończylo, że nie odbijali miasta dziś rano ?

Czy tylko ja odnosze wrazenie, ze jak skoncza sie mityki to beda tracic kilka miast dziennie? Przynajmniej tyle tych kolonow wpuszczaja i nie potrafia sie bronic ale jak juz pisalem wczesniej, ze tylko niewielka czesc graczy Kroniki umie walczyc i sie dobrze bronic cofkami a reszte chroni event i kliny kolegow.

Tak tak wiem u nas w sojuszu tez.

Kacperek zakazał odbijać, więc mieliście farcik
 
Do góry