Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser29689

Guest
Ty Oszczep tylko mi się niewygłupiaj
A Ciebie jeszcze boli że wyrzucili Cię z drużyny pierścienia zwanej dalej "Kronika". Dawniej na forum inaczej pisałeś o tym sojuszu a odkąd tam nie jesteś to same negatywy od Ciebie widzę. A co do pytania tak jestem wasalem mojego kumpla Pankejka bo daje surke jak proszem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
A Ciebie jeszcze pupka boli że wyrzucili Cię z drużyny pierścienia zwanej dalej "Kronika". Dawniej na forum inaczej pisałeś o tym sojuszu a odkąd tam nie jesteś to same negatywy od Ciebie widzę. A co do pytania tak jestem wasalem mojego kumpla Pankejka bo daje surke jak proszem.
200.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A Ciebie jeszcze boli że wyrzucili Cię z drużyny pierścienia zwanej dalej "Kronika". Dawniej na forum inaczej pisałeś o tym sojuszu a odkąd tam nie jesteś to same negatywy od Ciebie widzę. A co do pytania tak jestem wasalem mojego kumpla Pankejka bo daje surke jak proszem.

słabe masz info bo nikt mnie nie wyrzucił, sam od nich odszedłem i zrobił bym to ponownie

mam uzasadnić decyzję? to w krótkich słowach, w autobotach mogłem skupić się na grze, robić akcje, atakować, w kronice co chwile musiałem klinować kolony do innych osób
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry