Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser11447

Guest
Witaj Marto,
Grasz tutaj? Jakaś ekipa czy zaczynasz samotnie?
Tak się składa, że mam teraz dużo czasu wolnego, bo cały ten rok akademicki spędzam w domu. Dlatego z sentymentu... Trudno powiedzieć jak to się dalej rozwinie bo nie mam ekipy. Po takiej przerwie to chyba nie jest żadne novum. W każdym razie pykam sobie i jak na razie jest całkiem przyjemnie :) Technika gry jak widzę nie zmieniła się. Kolony zapewne wsadza się w tożsamy sposób. Poczekam na jakieś konkretne propozycje współpracy. Nie ukrywam, że już nie chciałabym wracać do całkowitego poświęcenia grze jak kiedyś 24/24 i tak przez dni w tygodniu. Rozumiem jednak, że na grepo nie ma nic bez oddanego czasu a czasami i szarpnięcia się odrobinkę na złotko. No więc zobaczymy :) A Ty grasz tutaj? Ja jestem na tym moim ostatnio używanym nicku do gry: nika0705
 

DeletedUser11447

Guest
Samiec Alfa - ja znałam jednego gościa, o którym tak myślałam :) To mój były szef na grepo. Ciekawe czy to Ty man.....e? Było jeszcze kilku, których tak określano, ale mamut był tylko jeden :)
 

DeletedUser11447

Guest
xDDD jak mój avatar mówi, jest tylko jeden samiec alfa a reszta to samce;p

Ale znamy się a kiedyś. Jako Turek powinnaś mnie kojarzyć.
No proszę Cię :) Jakże mogłabym zapomnieć Cię? Jest to absolutnie niemożliwe :) Kiedyś na tych pierwszych światach samcem alfa nazywał się manfred i Evelin77 - nie wiem czy pamiętasz :) Artur - czy dobrze pamiętam imię? Bo tego akurat nie jestem pewna :( Kiedyś walczyliśmy, później współpracowaliśmy, a był czas gdy broniłeś mnie jak prawdziwy lew :) Pamiętam, że początki znajomości mieliśmy trudne, ale później gdy już poznaliśmy się to chyba było ok (?)
 

DeletedUser29238

Guest
Tak się składa, że mam teraz dużo czasu wolnego, bo cały ten rok akademicki spędzam w domu. Dlatego z sentymentu... Trudno powiedzieć jak to się dalej rozwinie bo nie mam ekipy. Po takiej przerwie to chyba nie jest żadne novum. W każdym razie pykam sobie i jak na razie jest całkiem przyjemnie :) Technika gry jak widzę nie zmieniła się. Kolony zapewne wsadza się w tożsamy sposób. Poczekam na jakieś konkretne propozycje współpracy. Nie ukrywam, że już nie chciałabym wracać do całkowitego poświęcenia grze jak kiedyś 24/24 i tak przez dni w tygodniu. Rozumiem jednak, że na grepo nie ma nic bez oddanego czasu a czasami i szarpnięcia się odrobinkę na złotko. No więc zobaczymy :) A Ty grasz tutaj? Ja jestem na tym moim ostatnio używanym nicku do gry: nika0705
Miło Cię znów usłyszeć/przeczytać. :)
 
Do góry