Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
Siemka, mam takie pytanie odbijaliscie kiedys okupke na murze 26? czy tylko tak zwane "samce alfa" potrafia podjac taka decyzje?

Oszczep lajkuje dobrze wiedzac, ze odbijanie bylo przy murze 6 lvl. Kolejny przyklad, ze taki potulny chlopczyk z FO.

Kazdy kto zna historie pogroma wie co to za falszywy czlowiek bez zasad i chyba juz nie dziwi ze znalazl miejsce w kronice wkoncu jak wiemy tam jest azyl dla takich.

A teraz przejdzmy do pogroma. Kazdy chyba widzial wpisy tego cwaniaczka tu?

Otóż od jakiegos czasu dostaje od naszych sojuszy lanie na froncie i co zrobil? masowo oddaje miasta i ucieka z frontu na bezpieczne zaplecze (zielone/niebieskie wyspy)

Wczoraj jak zostal poczyszczony a Rolo mu wbil kolona nie dosc, ze Kronikanawet nie byla w stanie odbic kolona bez murku majac caly dzien to jeszcze pogrom zaczal oddawac miasta z nami na wyspach i jak tchorz uciekac dostajac ostre lanie.

Ej sorry zadam pytanie? jak slabym trzeba byc by w czasach eventu nie odbic miasta bez murku zmajac na to caly dzien? Przeciez my odbijamy kronice kolony w bonusie czy na murku z 10 lvl.

Kronika dostaje lanie na froncie z nami i jedyne co robi to wymienia miasta z leszczami by nie potracic wszystkich poki event jest.

Pogrom jedyne czym sie moze pochwalic to to, ze kronika uciekla kolonem przed nami a on z 6 lvl murek wyzlocil na 25 i dumny, ze wydal zloto nie gdy sam po prostu dostal lanie ucieka ze swiata jak sam powiedzial bo "nie ma czasu xD"

My kilka pak stracilismy na murku ale coz tego? kronika jest tak slaba ze nie obstawia okupacji poza bonusem albo ucieka kolonami i ja osobiscie chyba ani razu nie mialem okazji uzyc mitykow na nich bo unikaja walki nie majac deffa. Na zlotych zmyslach pkt zarobilem a manty ze schowka na demokrycie odbudowane.

Takze z czym dumna Kronika przylatuje na fo? nie, ze podbila miasto, nie, ze zyskuja przewage na froncie tylko z tym, ze musieli uciekac kolonem na murku 6 lvl przed tylko niewielka czescia naszych mitykow. Cwaniaczka z kroniki skasowalismy w krótkim czasie i tyle bylo z z niego:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser34522

Guest
Trochę racji w tym co piszesz jest ale wg mnie nie odbijali bo to było bez sensu i tyle. Przy 100k defa+ nie ma już darmowych pw za rozbijanie mitu z eventu wartego 2,50zł tylko trzeba wyłożyć sporo wojska jako sojusz, na 3 dni przed końcem eventu kiedy mają z każdej strony front. No ja bym nie pozwolił odbijać na miejscu oszczepa nawet jeśli byłby ku temu środki.
 
Oszczep lajkuje dobrze wiedzac, ze odbijanie bylo przy murze 6 lvl. Kolejny przyklad, ze taki potulny chlopczyk z FO

Kazdy kto zna historie pogroma wie co to za falszywy czlowiek bez zasad i chyba juz nie dziwi ze znalazl miejsce w kronice wkoncu jak wiemy tam jest azyl dla takich.

A teraz przejdzmy do pogroma. Kazdy chyba widzial wpisy tego cwaniaczka tu?

Otóż od jakiegos czasu dostaje od naszych sojuszy lanie na froncie i co zrobil? masowo oddaje miasta i ucieka z frontu na bezpieczne zaplecze (zielone/niebieskie wyspy)

Wczoraj jak zostal poczyszczony a Rolo mu wbil kolona nie dosc, ze Kronikanawet nie byla w stanie odbic kolona bez murku majac caly dzien to jeszcze pogrom zaczal oddawac miasta z nami na wyspach i jak tchorz uciekac dostajac ostre lanie.

Ej sorry zadam pytanie? jak slabym trzeba byc by w czasach eventu nie odbic miasta bez murku zmajac na to caly dzien? Przeciez my odbijamy kronice kolony w bonusie czy na murku z 10 lvl.

Kronika dostaje lanie na froncie z nami i jedyne co robi to wymienia miasta z leszczami by nie potracic wszystkich poki event jest.

Pogrom jedyne czym sie moze pochwalic to to, ze kronika uciekla kolonem przed nami a on z 6 lvl murek wyzlocil na 25 i dumny, ze wydal zloto nie gdy sam po prostu dostal lanie ucieka ze swiata jak sam powiedzial bo "nie ma czasu xD"

My kilka pak stracilismy na murku ale coz tego? kronika jest tak slaba ze nie obstawia okupacji poza bonusem albo ucieka kolonami i ja osobiscie chyba ani razu nie mialem okazji uzyc mitykow na nich bo unikaja walki nie majac deffa. Na zlotych zmyslach pkt zarobilem a manty ze schowka na demokrycie odbudowane.

Takze z czym dumna Kronika przylatuje na fo? nie, ze podbila miasto, nie, ze zyskuja przewage na froncie tylko z tym, ze musieli uciekac kolonem na murku 6 lvl przed tylko niewielka czescia naszych mitykow. Cwaniaczka z kroniki skasowalismy w krótkim czasie i tyle bylo z z niego:)

Polecimy całym mitem pod koniec eventu, żeby jakiś samczyk nie szczekał na forum
Cofnij te stalke to Cię sponiewieramy jak dwa browary Prediego, strzała
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Biegalem ponad godzine po lesie i 0 powiadomien. Wracam z biegu patrze kolon. Kronika jest niesamowita zaatakowala zobaczyla ze nie cofnalem kilku ogni. Puscila drugi atak czyszczac off. nastepnie szybko kolon na puste miasto.

Teraz przybiega jakis no name cvhwalac sie wbiciem kolona gdy sam na wyspie nawet ataku boi sie puscic gdy jestem xD

no sorry ja czasem mam tez inne zajecia poza gp a, ze alarm jest jaki jest i akurat trafiliscie gdy biegalem to co za sztuka.

No teraz utrzymajcie to to mozecie sie pochwalic.
 

DeletedUser31082

Guest
To niesamowite jak oni musza myslec o mnie, ze dla nich swieto sojuszowe i sukces gdy przez 40 min okupuja miasto nawet jak zaraz zostanie rozbite xD i to na murku 7

wpiszcie sobie do cv okupowalismy nieaktywnemus amcowi miasto az 40 min jestesmy dobrzy xD
 
Do góry