Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

Mówienie że normalny sojusz by podbił prawie 50 wioch, które nagle zrobiły się czerwone kiedy samemu nie jest się w stanie podbić nic to wg mnie hipokryzja i tyle. To co bym zrobił nie ma na to żadnego wpływu, na szczęście wojtasowi nie udało się wyciągnąć graczy z mojego soja i nie muszę się tym martwić(oby nie czekała mnie niespodzianka).

Nie to nie hipokryzja, bo od nas nikt nie odszedł komu mielibyśmy te wioski zabierać, ale na moje pytanie nie odpowiedziałeś czyli uważasz tak samo i choćby te wioski miały być podbite po dwóch tygodniach to raczej byś ich nie gradował.
Co do wojtasa to nic o tym nie wiem, a nawet jeśli próbował to nie wiem po co.
Nikogo nie wyciągnęliśmy siłą.To do mnie pisano, a nie ja kogokolwiek namawiałem.
Jeśli z tym wyciąganiem to prawda to Wojtek po prostu nierozsądnie postępuje, bo na każdą osobę i tak musi zgodzić się kto inny, więc jego ewentualne obietnice nie miałyby pokrycia z faktyczną możliwością dołączenia:confused:
 

DeletedUser15394

Guest
Sprzedawczyk to sprzedawczyk co za różnica czy sie przejmie czy graduje czy co inne, oddałby miasta które podbił dzięki sojuszowi i się przeniósł na drugą stronę to by nie było problemu a tak to trzeba tępić w każdy sposób bo przez takie coś grepo upada na samo dno
 

DeletedUser7014

Guest
o jest i moj kolega kung pao xD co tam slychac gangster ? kiedy szare, pojdziesz za bratem patryczkiem ? xD

znowu podbierają graczy i jest ok? :D a jak ktoś od nich odejdzie to nadal beee?
Dokladnie maja lipe w sojuszu ktos odejdzie i trola strzelaja jak bys nie wiem co im zrobil xD nauczcie sie prowadzic sojusz a pozniej kozakow starajcie sie tam utrzymac a nie piszecie i wyzywacie xD
 
Do góry