Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Dokladnie maja lipe w sojuszu ktos odejdzie i trola strzelaja jak bys nie wiem co im zrobil xD nauczcie sie prowadzic sojusz a pozniej kozakow starajcie sie tam utrzymac a nie piszecie i wyzywacie xD
odezwała się ta co nie wyzywa

****** napisał:
jestem facio nie pusia
https%3A%2F%2Fcdn.grcrt.net%2Femots%2Flol.gif
nie badz chamem bo bede musial cie rozjechac kiedys a wtedy bedziesz plakusiac xD
no
 

DeletedUser7014

Guest
Mistrz pisz do suportu :) dostałem od nich ładny papier za donos, haha nie do wiary i wy macie czelność komuś coś powiedzieć... nadajecie się do tarcia chrzanua jako szef kuchni mogę was użyć do prostych czynności:))
 

DeletedUser15394

Guest
Dziwne że nie dostałeś to co tych dwóch co razem na kontach sobie grają ale reszty tu nie będę pokazywał jakiego dobrego i kulturalnego *gracza* wzieli :) Chorągiewo kronika na poprzednim świecie zgłosiła sojusz za nazwe *autoboty* w takim sojuszu grasz :D
 

DeletedUser7014

Guest
Jeszcze się ośmieszasz takimi cytatami xD to moje przyznaje się haha ty Miszczyku biedny jak to ja cie obraziłem strasznie xD pisz do Samca przytuli cie xD
 
Dziwne że nie dostałeś to co tych dwóch co razem na kontach sobie grają ale reszty tu nie będę pokazywał jakiego dobrego i kulturalnego *gracza* wzieli :) Chorągiewo kronika na poprzednim świecie zgłosiła sojusz za nazwe *autoboty* w takim sojuszu grasz :D

Masz takie same dowody na to jak ja na to, że VVV kupiło cudaki od Kroniki i tych Autobotów.
Serio lecicie na takim farmazonie jakbyście kryształowi byli...
 

DeletedUser7014

Guest
Banda niewydolnych robotników... tak mogę was nazwać, nie wszystkich bo jest kilka dobrych mord ale reszta to do pola
 

DeletedUser15394

Guest
Ty grałeś na messynie Oszczep? chyba nie, mój błąd mogłem robić każde ss co kronika przeciw autobotom robiła ale tylko słownie :D
 

DeletedUser7014

Guest
Zagonka na support ro nie sprzedawanie?:D brawo ty! Wolę zmieniać sztandar przynajmniej w Kronice ludzie wiedza czego chcą i jak sojusz prowadzić
 

DeletedUser15394

Guest
To ci przyznam racje messyna była najbardziej patologicznym światem i nic mnie już w grepo nie zaskoczy nawet jak ja się sprzedam :cool:
 
Do góry