Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser7014

Guest
Nimfa moge byc twoim kolega :) ale jezeli to oznacza wysluchiwanie od twych pacholkow obrazy to sama sie domysl jak kolerzenstwo bedzie wygladac ;P
 

DeletedUser27702

Guest
Ja nie mam pachołków ale byłeś moim kolegą...
Oszczep zna moje zdanie...chcieliście zmienić barwy...Wasza decyzja ale tych miast sami nie przejęliście...
Ja bym albo je oddała albo wymieniała ale ja...
 

DeletedUser15394

Guest
Aż sobie przypomniałem sytuacje polo na messynie jak miał jaja oddać miasta jak chciał zmienić sojusz na autoboty chyba że się mylę, szkoda że tak mało takich graczy już zostało :) i w drugą stronę takich sojuszy
 

DeletedUser7014

Guest
Sluchajcie wytlumacze wam to EASY !

Jestem Libijczyk, czyli prze kozak, mozecie myslec ze nie, ale i tak jestem kozakiem i wiekszosc z was zjadam na sniadanie i nie mowie tu o grze a o zyciu :)
Polowa z was nadaje sie do tarcia chrzanu to fakt !
druga polowa placze jakie to skrzywdzone dzieci xD
Pierwszy raz wszedlem na stary system od kilku lat z kilkma grczami z Emporion co my wygrali swiat, i po pierwsze widze tu mega slaby poziom, zarabiajac dudki na kolejny swiat, czesciowo zaklociliscie moj spokoj.

Teraz wam wytlumacze jak was widze, wiekzosc z was nie ma pojecia o grze, gracie jak ja w 2014 - atAK bez ogni brawo nadajecie sei !
Nic z was nie bedzie, chodz bym zainwestowal W ten swiat rowne Pieniadze jak kurnik i tak bym was nie wyciagnal na zaden poziom, niesteyu jedyne co umiecie to plakac.

oD Oszczepa i Kroniki prosze sie odbic..... to byl moj pomysl, Chitosa I Frikiego !, zeby zmienic barwy bo sojusz vvv jest mega slaby, pan kurnik mysli ze mozna zalozyc sojusz zlocic i wygrac swiat ! hahha mam szczescie typie ze nie gram z toba i mam andzieje juz nigdy nie zagrac pamietaj moj nick !

macie do mnie zal? bardzo dobrze jestescie slabi ! ja mogl bym w tym momencie zakonczyc swiat i isc ale nie zrobie tego bo zbyt spodobaly mi sie wasze lzy zebym mogl zakonczyc i pod Bandera Kroniki was Zniszczymy !

Ave Libijczyk
Ave C HI 4 OS
Ave Friki123

Ave Sezon na Pora !!
 

DeletedUser29689

Guest
W grepo teraz się innowacyjnie gra, trzeba zaskoczyć przeciwnika. Atak ognie+off to stary numer, zaatakowanie birki+łuki to jest coś. Kolon na 39 ogniach ? to przeżytek teraz wysyłasz na pace birem i spamisz czar albo lecisz na kozaka. Kacperek już pobiera cenne lekcje i młode pokolenie wybije stare.
 
Do góry