Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser34522

Guest
Sluchajcie wytlumacze wam to EASY !

Jestem Libijczyk, czyli prze kozak, mozecie myslec ze nie, ale i tak jestem kozakiem i wiekszosc z was zjadam na sniadanie i nie mowie tu o grze a o zyciu :)
Polowa z was nadaje sie do tarcia chrzanu to fakt !
druga polowa placze jakie to skrzywdzone dzieci xD
Pierwszy raz wszedlem na stary system od kilku lat z kilkma grczami z Emporion co my wygrali swiat, i po pierwsze widze tu mega slaby poziom, zarabiajac dudki na kolejny swiat, czesciowo zaklociliscie moj spokoj.

Teraz wam wytlumacze jak was widze, wiekzosc z was nie ma pojecia o grze, gracie jak ja w 2014 - atAK bez ogni brawo nadajecie sei !
Nic z was nie bedzie, chodz bym zainwestowal W ten swiat rowne Pieniadze jak kurnik i tak bym was nie wyciagnal na zaden poziom, niesteyu jedyne co umiecie to plakac.

oD Oszczepa i Kroniki prosze sie odbic..... to byl moj pomysl, Chitosa I Frikiego !, zeby zmienic barwy bo sojusz vvv jest mega slaby, pan kurnik mysli ze mozna zalozyc sojusz zlocic i wygrac swiat ! hahha mam szczescie typie ze nie gram z toba i mam andzieje juz nigdy nie zagrac pamietaj moj nick !

macie do mnie zal? bardzo dobrze jestescie slabi ! ja mogl bym w tym momencie zakonczyc swiat i isc ale nie zrobie tego bo zbyt spodobaly mi sie wasze lzy zebym mogl zakonczyc i pod Bandera Kroniki was Zniszczymy !

Ave Libijczyk
Ave C HI 4 OS
Ave Friki123

Ave Sezon na Pora !!
Dobry kryształ tam leci na kuchni
 

DeletedUser7014

Guest
Ale ci sie udalo xd hahaha wsadz kolona i obron a nie szczycisz sie xD ejjjjjjjjj hahahahahhaa bez kitu tu na starym systemie taka faza jest ze jakis no name wchodzi i wkleja raporty xD ?? bomba xD jestescie kotami ale te ptszki w 4h byly kupione xD
 
Do góry