Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31082

Guest
HAHAHAHAHA WY JESTESCIE WSZYSCY Z JEDNEGO WORKA Xd


Ironia, auzja, beka, farmazon czy ktos z was to kuma xD

Czy tylko mnie ten noname irytuje xd? odnoszę wrażenie, że jakiś random trafił do topowego sojuszu i widząc, że wygrywają z VVV, są niezniszczalni. Z całym szacunkiem do VVV ale chyba jeszcze nie zasmakowaliście najtrudniejszych chwil na tym świecie. Owszem event służy każdemu w nie traceniu miast ale kto się ze mną założy, że Siepacze kroniki za jakiś czas zaczną tracić miasta i skończy się sielanka? Do tej pory walczyli głownie z VVV a z resztą albo okopane fronty bez podbojów albo jeszcze wróg do nich nie doszedł bo mają świetne położenie od południa gdzie odgranicza ich morze i skałki.

Nic im nie ujmując bo mają dobrą ekipę ale coś czuje, że sobie nie poradzą na tym świecie jak zaczną się walki na poważnie też na innych frontach.

Wtedy chce zobaczyć tu tego randoma co będzie pisał ;p
 
No i czemu potężna kronika gra kretami? ;) mówiłeś oszczep że nie szanujesz takiego zachowania

Bo nie szanuje.
Ja kreta nie mam nigdzie i nie jest mi potrzebny, a pozostałe 86 osób u nas może pisać z kim i o czym chce.
Incepcja - zakładam, że dowiedziałeś się o kimś kto od was wynosi info przez to, że wasz kret wyniósł info od nas xD
 
Ostatnia edycja:
Do góry