Nagidos - rozmowy o świecie i nie tylko.

różnica jest taka ze wy się skupiacie na obronie a my na ataku
a w dodatku w czasie ewentu jest bez sensu mocno obstawiać okupacje bo to tylko pokusa na pw dla przeciwnika .My nie narażamy deffa sojuszników zeby potem przez kilka dni go odbudowywali :p
Po ewencie będzie mozna znowu "NORMALNIE" pograć :):)
 

DeletedUser27401

Guest
<ciach> wstaw kolona i spróbuj obronić przed mitykami koleguf z sojuszu.

Czyli jedyne co tego typa chroni to event xD po evencie bedzie placz czemu nie odbijaja mu miasta.

Teraz juz wiem, ze to jakis nowosystemowiec wiec cofek nie potrafi nawet robic.

Swoja droga moze dla przykladu ktos wstawi mu kolona tak tylko na chwile by pokazac raporty z jego obrony czy 10 sekund czy 20 po kolonie cofnie? albow ogole skupi sie na atakowaniu z innych miasto to latwiejsze.
Nie ma nic może po 10 minutach coś próbuje jakby nie koledzy z kroniki to już by go nie było
 
Oszczep może nie ty ale są ludzie w twoim soju co chcą wygrać za wszelką cenę (nie będę palcem pokazywał) szczególnie przeciw Grzechowi bo nie chcą się pogodzić z tym że dostali ostry wpierdziel żeby nie powiedzieć gorzej od autobotów na messynie nie mówię oczywiście że vvv było na wyższym poziomie.. ale taka jest prawda są ludzie co ich boli to okrutnie że musieli z nimi walczyć i jak się to skończyło bo ekipa naleśnika jest aktualnie najlepsza na grepo i chyba nikt nie ma wątpliwości, przegrali messyne tylko przez pewność siebie, gdy zaczęła się wojna i ludzie z kroniki zaczęli się tłumaczyć nawet że to i tak ich ostatni świat.. i co? grają sobie tutaj bez problemu. Myślę że jakby vvv nie podpisało paktu z autobotami to autoboty by wygrali świat bez problemu bo vvv by nie wyrobiło na tyle frontów (były 3 soje chyba epidemii a z drugiej strony chyba 2 soje autobotów i nie pamiętam czy był ktoś jeszcze a kronika była na górze od której nie było praktycznie żadnej pomocy :)
Tak jak czytam te wszystkie wpisy o tej mesynie to mnie zaczyna skręcać. Po pierwsze osoby, które nie grały nigdy przeciwko starej kronice czy oldboyom nie powinny się w ogóle wypowiadać w tym temacie, bo to, że ktoś (autoboty) był w stanie się im przeciwstawić i walczyć na swoich warunkach nie znaczy zaraz, że każdy będzie mógł zrobić to samo. Czy to się komuś podoba czy nie grają tam mocni gracze, którzy dzięki swojemu doświadczeniu przez tyle lat utrzymują się w topce. Ja doskonale rozumiem żal wszystkich, że pierwszy raz od kiedy gramy w grepolis nasze 2 ekipy się dogadały i są w stanie współpracować że sobą. Wiem, iż każdy wolałby abyśmy naparzali się jak zawsze między sobą aby reszta mogła gdzieś z boku nabijać sobie sloty - inaczej nie potrafię zrozumieć tego najazdu na naszą współpracę. Dlatego apeluję o zaprzestanie wykorzystywania przykładu messyny i sojuszu autobotow, bo nikt na polskim grepo nie pokazał, że jest w stanie walczyc jak równy z równym z nami czy z kroniką nie mówiąc już o naszej hybrydzie.
Pozdrawiam hejterow i fanów
Pankejk
 

DeletedUser27401

Guest
Nie byłbym taki hop do przodu, bo te same osoby co pisały tu nie dalej jak ze trzy dni temu, że jesteśmy przereklamowani zrobili na nasze dwa sojusze koalicje prawie 300 osób.
Serio?
Dzisiaj Predi pisał "zobaczymy kto wygra masa czy kilku skilowych - dzięki Predi za miłe słowa.Mogłem coś przekręcić najwyzej się cofnijcie na poprzednią stronę xD
Nie powiem, że się tego nie spodziewałem, ale po co było pisać i robić z siebie nie wiadomo kogo.
My wiemy przeciwko komu gramy, bo tu się spotykają te same mordy od x lat.
Nie trzeba nikogo przekonywać, ze ten coś potrafi, a ten nie.
My się trochę ośmieszamy na każdym kroku, bo taka to gra, ale to co odrypała dzisiaj całą reszta sojuszy to xDDD
Wróćcie do swoich postów chłopaki.
Oszczep każdy wie że ta okupacja była stracona od początku , tu każdy nawet największy noob ma paczkę mita przelicznik prosty 125 graczy x 2 paczki srednio daje 250 paczek x minimum 4,5k lądu ponad 1000 k defa i by nie ustało - skąd tyle defa ,nie ma poprostu na serwerze w tej chwili
 

DeletedUser27401

Guest
Tak jak czytam te wszystkie wpisy o tej mesynie to mnie zaczyna skręcać. Po pierwsze osoby, które nie grały nigdy przeciwko starej kronice czy oldboyom nie powinny się w ogóle wypowiadać w tym temacie, bo to, że ktoś (autoboty) był w stanie się im przeciwstawić i walczyć na swoich warunkach nie znaczy zaraz, że każdy będzie mógł zrobić to samo. Czy to się komuś podoba czy nie grają tam mocni gracze, którzy dzięki swojemu doświadczeniu przez tyle lat utrzymują się w topce. Ja doskonale rozumiem żal wszystkich, że pierwszy raz od kiedy gramy w grepolis nasze 2 ekipy się dogadały i są w stanie współpracować że sobą. Wiem, iż każdy wolałby abyśmy naparzali się jak zawsze między sobą aby reszta mogła gdzieś z boku nabijać sobie sloty - inaczej nie potrafię zrozumieć tego najazdu na naszą współpracę. Dlatego apeluję o zaprzestanie wykorzystywania przykładu messyny i sojuszu autobotow, bo nikt na polskim grepo nie pokazał, że jest w stanie walczyc jak równy z równym z nami czy z kroniką nie mówiąc już o naszej hybrydzie.
Pozdrawiam hejterow i fanów
Pankejk
Naleś masz rację że macie w tej wchili dobrą ekipę , ale każdy z nas gra w tą głupią gierkę po to by wygrać lub powalczyć z innymi i nie mów że niejesteśmy w stanie polaczyć z wami jak równy z równym , bo jakby tak było to gra by nie miała sensu
 
Co masz na mysli pisząc równy z równym? Zmawiać świat przeciwko jednemu sojuszowi ? Grać dziesięciu na jednego ?
" nie mów że niejesteśmy " My ? Kogo masz na myśli , VVV czy świat ?
 
Do góry